motocyklicnie w TVN turbo

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

motocyklicnie w TVN turbo

Postprzez pegaz » niedziela, 21 marca 2010, 18:29

W poniedzialki o 21.30. Drugi odcinek. W pierwszym byla relacja z targow motocyklowych.
pegaz
 

Postprzez unio » poniedziałek, 22 marca 2010, 06:58

o widzę że program się odrodził po dłuższej przerwie, kto prowadzi, Damian zwany ryżym koniem ? Altarnatywą jest "Jednoślad" na Polsat Play prowadzony przez Ostrego.
Avatar użytkownika
unio
 
Posty: 559
Dołączył(a): poniedziałek, 1 czerwca 2009, 19:45
Lokalizacja: E-g

Postprzez Łysolek » poniedziałek, 22 marca 2010, 12:19

dziś bedzie o skradzionym CBR1000RR mojego kolegi :( ale to po 21 w TURBO KAMERA
Łysolek
 

Postprzez pegaz » wtorek, 23 marca 2010, 12:06

Łysolek napisał(a):dziś bedzie o skradzionym CBR1000RR mojego kolegi :( ale to po 21 w TURBO KAMERA


Ogladalem. Ale Polcja dala ciala. Chyba najlepszym zabezpieczeniem jest AC.
pegaz
 

Postprzez fydzia » wtorek, 23 marca 2010, 18:33

Jedynie ale jak za oc płace niecałe 200zł a jakbym chciał dokupić AC to dodatkowo 1600 zł , troche jest tego
fydzia
 

Postprzez Mars » wtorek, 23 marca 2010, 19:21

Więc zrób sobie promocję i zamiast 1,6 tys.zł. płacić ubezpieczycielowi, odkładaj po 100 zł miesięcznie na osobną kupkę/ konto oszczędnościowe i w ten sposób albo uzbierasz na ubezpieczenie kolejnego, nowszego motocykla w zakresie AC, albo ..... wydasz na zlocie na wypicie piwka z autorem tego pomysłu :mrgreen: .
Mars
 

Postprzez Rabinger » środa, 24 marca 2010, 09:51

odlładając pieniązki mozna kupić nowy sprzęcik
nie oszukujmy sie nasze cacka nie są mega drogie :(
Rabinger
 

Postprzez MARO_M » środa, 13 października 2010, 20:48

nie wiem czy juz jest na forum (nie moglem znalezc) ale pozwole sobie wkleic zapozyczony link do 5-go odcinka progamu TVN TURBO MOTOCYKLICZNIE gdzie zaprezentowane jest "duze jajko"

http://rapidshare.com/files/126265548/M_odc5.rar.html

[ Dodano: 13-10-10, 22:08 ]
zapomnialem o hasle potrzebn do rozpakowania.

W tym linku bedzie wszystko jasne :)

http://motodriver.eu/post101280.html
Avatar użytkownika
MARO_M
 
Posty: 104
Dołączył(a): niedziela, 11 lipca 2010, 18:47
Lokalizacja: Wawa

Postprzez lewmichal » czwartek, 14 października 2010, 19:16

Tu łatwiej: VOD
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez pegaz » czwartek, 14 października 2010, 21:14

Ale pojechali po rajstopach w dzisiejszym odcinku. Jajko ma max moment 9500, max moc 10500, poza tym od 2003 byl lift jajka.
pegaz
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości