co sądzicie
Pierwszy przypadek 19.03.2010
drugi przypadek 23.03.2010 tu juz nie do końca
Rabinger napisał(a):czy aby zatrzymać motocykl trzeba wyskoczyć przed niego i ciałem powstrzymać ??
sam chyba się pcha przed a motocyklista jest winny bo nie wyhamował

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość