Poszukuję garażu/miejsca park. do wynajęcia w Kielcach.

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Poszukuję garażu/miejsca park. do wynajęcia w Kielcach.

Postprzez gladki83 » czwartek, 1 kwietnia 2010, 19:15

Jakby ktoś miał jakieś pomysły, podpowiedzi, namiary :D to dajcie znac na PW.
Ostatnio edytowano czwartek, 1 kwietnia 2010, 19:15 przez gladki83, łącznie edytowano 1 raz
gladki83
 

Postprzez szymont » czwartek, 1 kwietnia 2010, 21:53

pozwolę podpiąć się pod temat, z tym że ja szukam jakiegoś lokum dla mojego Jajka w Rybniku,
będę wdzięczny za każde info
szymont
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości