Czesc,
Niestety widzialem po fakcie jak wciagali motocykliste i pasazera do karetek. Oboje byli chyba nieprzytomni albo co gorzej juz bylo po nich.. Najprawdopodniej motocyklista chcial przeleciec miedzy dwoma autami na skrzyzowaniu.. Ktos tego nie zauwazyl..
CHCIALBYM DO WAS ZAAPELOWAC!!! DO WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTOW, PATRZMY DO OKOLA I WYCZUWAJMY ZAGROZENIE Z KAZDEJ STRONY!!! NIECH KIEROWCY AUT PATRZA W LUSTERKA A MY PATRZMY UWAZNIE NA NICH!!!
Szerokosci i przyczepnosci!!
Pozdro 600
