MotoSerce

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

MotoSerce

Postprzez dosiek77 » niedziela, 29 marca 2009, 15:53

W imieniu Stowarzyszenia Miłośniczek Motocykli Ciężkich Amazons zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce krwi:


2009-04-04 Otwock
Organizator: Jazda Polska FG, Sokół FG, Zryw FG
Miejsce: Park miejski


Osoba kontaktowa:

Jurek, e-mail: jerzmanowski3@wp.pl, tel: 600950595

Arek, email: zryw.fg.otwock@onet.eu, tel: 508125150

Impreza odbędzie sie w godzinach od 12 do 18.

Na miejscu prowadzona będzie zbiórka krwi, zapewniona zostanie opieka medyczna. Dla krwiodawców przewidziane są nagrody i upominki. Podczas imprezy odbędą sie pokazy motocykli współczesnych i zabytkowych, a także liczne koncerty m.in. dziecięcej orkiestry dętej, szanty, pop, rock i blues.

Wśród krwiodawców zostanie rozlosowana nagroda główna w postaci telewizora plazmowego!!!

Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Otwocka Zbigniew Szczepaniak.
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Łysolek » poniedziałek, 30 marca 2009, 07:42

to ja zapraszam na Bródno :)

Organizator: Boruta FG, Komandor FG, Eagles FG, Gremium MC, PANTHER FG, Steel Roses MC, Travellers MC, Pretorians, współorganiztor Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawa
Miejsce: Park Bródnowski przy ul. Kondratowicza


Osoby kontaktowe:

Mariusz - Eagles FG, e-mail: mario.eagles@onet.eu, tel:608 601 113
Olaf - Gremium MC, e-mail: grimzon@wp.pl, tel:606 252 212
Plan akcji:
Zbiórka krwi, zapraszamy do jednego z centrów krwiodawstwa:
RCKiK Warszawa , ul. Saska 63/67
Oddział Terenowy nr 27 RCKiK w Międzylesiu, Centrum Zdrowia Dziecka Al. Dzieci Polskich 20
WCKiK Warszawa , ul. Szaserów 128
CKiK MSWiA Warszawa , ul. Wołoska 137
Wszyscy krwiodawcy dostaną kupony, które będzie można zrealizować na imprezie towarzyszącej akcji krwiodawstwa MOTOSERCE w Parku Bródnowskim.

Podczas imprezy wystąpią zespoły:

Skóra Świata,
Kuśka Brothers
oraz gwiazda wieczoru zespół Oddział Zamknięty!!!
Wśród wszystkich krwiodawców zostanie rozlosowanych wiele cennych nagród w tym nagroda główna skuter KEWWAY FLASH!!!



Poza koncertami zespołów swoje maszyny zaprezentują Harley Davidson oraz Yamaha. Akcji towarzyszyć będą również występy zespołów dziecięcych, pokazy ratownictwa medycznego, pokazy sztuk walki, konkury z nagrodami dla najmłodszych oraz wiele, wiele innych atrakcji!!!



Patronat nad imprezą objęła Pani Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz.



Zapraszmy i zachęcamy wszystkich z całymi rodzinami do oddawania krwi oraz wzięcia udziału w imprezie w Parku Bródnowskim. Niech 4 kwietnia stanie się świętem ludzi wielkiego serca!!!
Łysolek
 

Postprzez diabLica » czwartek, 2 kwietnia 2009, 07:44

Uzupełnię powyższą informacje:

krew oddawać można będzie równiez w ambulansie wapirów, który podstawią do Parku Bródnowskiego(prawdopodobnie od strony ulicy Kondratowicza) w godzinach 11-16 ;)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Rychu » piątek, 3 kwietnia 2009, 08:48

Kurcze cos czuje, ze jak skoncze szkole o 18 z minutami to juz nic sie nie bedzie dzialo;/ Chociaz postaramy sie byc..:)
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez Nosfer » piątek, 3 kwietnia 2009, 22:33

źródło danych http://tusiedzieje.info/maps/motocykle

04-04-2009 Zbąszyń Motoserce
04-04-2009 Zduńska Wola Motoserce
04-04-2009 Wyszków Motoserce
04-04-2009 Końskie Motoserce
04-04-2009 Wrocław Otwarcie sezonu motocyklowego w Bikers Place
04-04-2009 Jelenia Góra Motoserce
04-04-2009 Żary Motoserce
04-04-2009 Łochów Motoserce
04-04-2009 Olsztyn Motoserce
04-04-2009 Gliwice MotoSerce
04-04-2009 Bydgoszcz Motoserce
04-04-2009 Kraków Motoserce
04-04-2009 Białystok Motoserce
04-04-2009 Ostrów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Inowrocław Motoserce
04-04-2009 Otwock Motoserce
04-04-2009 Bielsko-Biała Motoserce
04-04-2009 Poznań Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Włocławek Motoserce
04-04-2009 Siedlce Motoserce
04-04-2009 Lubliniec Motoserce
04-04-2009 Wolsztyn Motoserce
04-04-2009 Międzyrzec Podlaski Motoserce
04-04-2009 Warszawa Motoserce
04-04-2009 Kielce Motoserce
04-04-2009 Szczecin Motoserce
04-04-2009 Zielona Góra Motoserce
04-04-2009 Gorzów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Ząbki Motoserce
04-04-2009 Braniewo Motoserce
04-04-2009 Wrocław Motoserce
04-04-2009 Gorlice Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Konin Motoserce
04-04-2009 Grudziądz Motoserce
04-04-2009 Tarnów Motoserce
04-04-2009 Wejherowo Motoserce
04-04-2009 Piła Motoserce
04-04-2009 Kędzierzyn-Koźle MotoSerce
04-04-2009 Toruń Motoserce
04-04-2009 Radom Motoserce
04-04-2009 Dąbrowa Górnicza Motoserce
04-04-2009 Turek Motoserce
04-04-2009 Lublin Motoserce
04-04-2009 Sierpc 04-04-2009 Zbąszyń Motoserce
04-04-2009 Zduńska Wola Motoserce
04-04-2009 Wyszków Motoserce
04-04-2009 Końskie Motoserce
04-04-2009 Wrocław Otwarcie sezonu motocyklowego w Bikers Place
04-04-2009 Jelenia Góra Motoserce
04-04-2009 Żary Motoserce
04-04-2009 Łochów Motoserce
04-04-2009 Olsztyn Motoserce
04-04-2009 Gliwice MotoSerce
04-04-2009 Stara Iwiczna Msza Święta w intencji bezpiecznego sezonu
04-04-2009 Bydgoszcz Motoserce
04-04-2009 Kraków Motoserce
04-04-2009 Białystok Motoserce
04-04-2009 Ostrów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Inowrocław Motoserce
04-04-2009 Otwock Motoserce
04-04-2009 Bielsko-Biała Motoserce
04-04-2009 Poznań Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Włocławek Motoserce
04-04-2009 Siedlce Motoserce
04-04-2009 Lubliniec Motoserce
04-04-2009 Wolsztyn Motoserce
04-04-2009 Międzyrzec Podlaski Motoserce
04-04-2009 Warszawa Motoserce
04-04-2009 Kielce Motoserce
04-04-2009 Szczecin Motoserce
04-04-2009 Zielona Góra Motoserce
04-04-2009 Gorzów Wielkopolski Motoserce
04-04-2009 Ząbki Motoserce
04-04-2009 Braniewo Motoserce
04-04-2009 Wrocław Motoserce
04-04-2009 Gorlice Motoserce
04-04-2009 Rzeszów Motoserce
04-04-2009 Konin Motoserce
04-04-2009 Grudziądz Motoserce
04-04-2009 Tarnów Motoserce
04-04-2009 Wejherowo Motoserce
04-04-2009 Piła Motoserce
04-04-2009 Kędzierzyn-Koźle MotoSerce
04-04-2009 Toruń Motoserce
04-04-2009 Radom Motoserce
04-04-2009 Dąbrowa Górnicza Motoserce
04-04-2009 Turek Motoserce
04-04-2009 Lublin Motoserce
04-04-2009 Sierpc Motoserce




jak widać Motoserce jest w całym kraju
Ostatnio edytowano piątek, 3 kwietnia 2009, 22:34 przez Nosfer, łącznie edytowano 1 raz
Nosfer
 

Postprzez Miki » sobota, 4 kwietnia 2009, 06:38

tak, dziś jedziemy do LBN oddać krew 8)
Miki
 

Postprzez Nosfer » sobota, 4 kwietnia 2009, 09:28

a ja gnam na Wrocławski rynek ale robić będę za sztuczny tłum :P a myśl spuszczania krwi robi mi się blado :/
Nosfer
 

Postprzez Łysolek » sobota, 4 kwietnia 2009, 17:52

krew oddana , teraz czas na zabawe, lecimy na autonogach z Diablicą do Parku Bródnowskiego ;)
Łysolek
 

Postprzez Galileo » piątek, 9 kwietnia 2010, 11:39

Nie chciałem stworzyć nowego tematu więc reanimuje ten.
A więc kto z Wawy wybiera się na MotoSerce ?? http://motoserce.pl
Ja rano jadę na Moto-targ po parę pierdółek a potem na na MotoSerce -Park Bródnowski
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ivan » piątek, 9 kwietnia 2010, 16:28

Galileo, też miałem taki plan. Ale chiałem na motobajzlu gdzieś tak do południa posiedzieć.
A może byśmy skoczyli na motoserce gdzieś poza Warszawę? Może Siedlce, Płock lub Wyszków?
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Galileo » piątek, 9 kwietnia 2010, 21:53

ivan napisał(a):A może byśmy skoczyli na motoserce gdzieś poza Warszawę? Może Siedlce, Płock lub Wyszków?

To zależy czy będę sam czy z dziewczyną , jak sam to spoko ale jak z dziewczyną to zostaje tylko Wawa.
Z innej strony można dodatkowo przejechać się na paradę Cooperów :)

Jak by co to sms na 696-463-562 lekko do 10-11 będe na bazarze więc można tam dokładnie obgadać
Avatar użytkownika
Galileo
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » sobota, 10 kwietnia 2010, 10:21

http://www.motocykle.com.pl/index.php?s ... kaz&id=460

To tak apropos MotoSerca ;)

10 KWIETNIA - Amerykańskie choppery zjeżdżają do Warszawy!

Discovery Channel zaprasza na otwarcie sezonu motocyklowego!

Dołącz do prawdziwych fanów 2 kółek już 10 kwietnia, godzina 13:00 w Warszawie


Zobacz najbardziej wymyślne pojazdy, inspirowane programem Amerykański chopper! Już w tę sobotę, 10 kwietnia 2010 r. nasze miasto przeżyje prawdziwy najazd ryczących potworów! Donośnym głosem potężnych silników ogłosimy rozpoczęcie sezonu motocyklowego w naszym mieście oraz premierę kolejnej serii kultowego programu Amerykański chopper.


Przez trzy godziny, od 13 do 16 rycząca kolumna motocykli przejedzie przez Warszawę, aby pokazać warszawiakom, czym tak naprawdę jest jazda na potężnej drogowej bestii. Fani motocykli odwiedzą najpopularniejsze miejsca weekendowych wypadów mieszkańców Warszawy. Kawalkada wyruszy spod centrum handlowego M1 w Markach o godzinie 13, skąd uda się wprost do serca Warszawy, pod kolumnę Zygmunta, planowane przybycie na miejsce to godzina 13:20. W tym miejscu fan programu oraz motocyklista, który dołączy do kolumnady chopperów może liczyć na gadżet Discovery Channel od odzianych w skórę poskramiaczy drogowych bestii. Motocykliści Discovery Channel przejadą następnie przez centrum miasta i skierują się na Pola Mokotowskie, gdzie zaplanowany jest drugi postój. Po krótkim odpoczynku silniki znowu pójdą w ruch, a motocykliści skierują się do warszawskiej mekki fanów ryczących jednośladów – kultowego baru Cafe 66. Z baru kolumna chopperów skieruje się w stronę Bazaru Motocyklowego na Służewiu i tam nastąpi zakończenie przejazdu.

Cała akcja ma na celu rozpoczęcie sezonu dla wszystkich dwukołowców, a także promocję najnowszej serii kultowego serialu dla wszystkich fanów motocykli – Amerykański chopper, który będzie emitowany od poniedziałku 12 kwietnia codziennie o godzinie 17:00 na kanale Discovery Channel.
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez djlewy19 » poniedziałek, 12 kwietnia 2010, 14:35

Ja też byłem ale w Kołobrzegu musze przyznać że na te możliwości było troszke wiary, byłem tam 1 raz i musze przyznać, że fajna impreza. I z kulturą zorganizowane, jadełko i ognisko na koniec ogolne wrażenie B.D
Obrazek
Avatar użytkownika
djlewy19
 
Posty: 91
Dołączył(a): niedziela, 15 listopada 2009, 14:46
Lokalizacja: Połczyn Z


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron