TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez 4lbercik » sobota, 17 kwietnia 2010, 15:41
Ja mam pytanie, czy ekipa z Warszawy będzie leciała przez Radom? Jeśli nie to czy by mogła? ;-)
-
4lbercik
-
przez goofy27 » sobota, 17 kwietnia 2010, 19:55
Jest jakiś plan spotkać się jutro już na miejscu w Częstochowie z Jajcarzami? Ktoś coś wie?
-
goofy27
-
- Posty: 100
- Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:02
- Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
przez 4lbercik » sobota, 17 kwietnia 2010, 22:36
No chyba z tego co widzę nie ma żadnego planu;/ Możemy się jakoś indywidualnie umówić
-
4lbercik
-
przez okoman1 » poniedziałek, 19 kwietnia 2010, 10:35
A mi udalo sie spotkac jednego z naszych forumowiczow na Jasnej Gorze. Chodzilem szukalem i jednak stoi na pierwszy rzut oka czarne Jajo i obok niego Walek

Zaczelismy rozmawiac na poczatku mszy minelo 5 minut a msza juz sie skonczyla tak przynajmniej sie nam wydawalo :-) Pozdro dla Walka i jego Suczki

-
okoman1
-
przez Walek » wtorek, 20 kwietnia 2010, 19:32
Bardzo fajnie było się spotkać i wymienić swoje spostrzeżenia na temat swoich strzałek. Jeszcze raz pozdrawiam Cię okoman1. Mam nadzieje że przy następnej okazji wychylimy jakiś browarek. Pozdrawiam

-

Walek
-
- Posty: 33
- Dołączył(a): sobota, 24 października 2009, 18:44
- Lokalizacja: TSK
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości