Otwarcie sezonu Lublin - 24.04.2010

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Otwarcie sezonu Lublin - 24.04.2010

Postprzez ivan » środa, 14 kwietnia 2010, 21:54

Tak jak w temacie, wybiera się ktoś z Warszawy?
Ja bym się chętnie przeleciał
Tu więcej informacji http://www.zloty.riderspub.pl/
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez 4lbercik » środa, 14 kwietnia 2010, 21:59

Jest już ten temat

http://gsxf.pl/viewtopic.php?t=1185

Mnie bardziej ciągnie do Wawy, ale jeszcze nie mam pewności gdzie pojadę ;-)
4lbercik
 

Postprzez ivan » czwartek, 15 kwietnia 2010, 20:01

Sorki, jakoś mi umknął ten temat...
No ale wracając do tematu, leci ktoś? Czy wolicie po Bemowie się szwendać i uczestniczyć w tym spędzie :)
Jakby co to ja będe leciał z Wawy razem z kumplem na bandicie.
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez 4lbercik » wtorek, 20 kwietnia 2010, 11:24

Ivan, spieszę z dobrymi wieściami;-D Zdecydowałem się na Lublin trochę z powodów finansowych jak i praktycznych (będę wówczas w Lublinie) ;-)

Myślę, że będzie okazja do spotkania się. Jest chyba na forum dwóch jajcarzy z Lublina, mam nadzieję, że obudzą się na czas i zajrzą do tematu.
4lbercik
 

Postprzez lewmichal » wtorek, 20 kwietnia 2010, 12:08

Chyba o mnie mowa:) Ja będę tylko w niedziele. Chyba, że w sobotę jakoś z rana wpadnę na chwilkę na moto bazar. Bliżej weekendu możemy się zgadać.
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Suchy » wtorek, 20 kwietnia 2010, 16:53

z Wawy przez Radom leciec bedziecie? ; >> jak cos?
w tamtym roku bylem, to niepolecam do konca...
o wiele lepiej leciec sobie do Malej ; )))
... a Bemowo ; D? chyba kazdy szanujacy sie motocyklista powinien cos wiedziec o tym czyms ;D
Suchy
 

Postprzez ivan » wtorek, 20 kwietnia 2010, 22:01

Wolałbym lecieć przez Garwolin, ale z drugiej strony teraz piękny ładny asfalt do samego Radomia więc czemu by tamtędy nie jechać...
No ja też byłem w tamtym roku i polecam. Mało osób, swojska atmosfera i ogólnie luzik. No może atrakcji nie ma zbyt dużo, ale ogólnie spoko. Nie polecam jedynie parady bo nad tym nikt nie panował i nie wiele osób wiedziało dokąd jechać :)
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez plaski » środa, 21 kwietnia 2010, 16:07

Ja też się zjawię w niedzielę ale niestety samochodem, o ile dam radę po urodzinach siostry sam prowadzić:)
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez 4lbercik » czwartek, 22 kwietnia 2010, 17:53

Panowie, a jutro ktoś zawita?
4lbercik
 

Postprzez lewmichal » piątek, 23 kwietnia 2010, 10:45

Ja będę w niedzielę pewnie od około 11.
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez Rabinger » piątek, 23 kwietnia 2010, 11:45

cholera z mi hamulce poleciały :(
a mam 100 km i chetnie bym tam zawitał
może sie wyrobie z naprawą
Rabinger
 

Postprzez 4lbercik » piątek, 23 kwietnia 2010, 13:13

Rabin, to jak sie wyrobisz na któryś dzień to daj znać
4lbercik
 


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron