Siedze i mysle...

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez firefox » czwartek, 3 czerwca 2010, 23:09

TasmaN napisał(a):juz sprawa jasna :) Nie XX... Hayabusa !!!!! :)

Dzieki Fire :kiss2:



Alez prosze, ale powiem Ci ze gacie mialem mokre jak dlugo nie wracales.... Bo Ty masz takie szczescie :)

Zobacz co mam pod loginem :)


Kupuj kupuj bedziemy latac jak Pany i z gory na jajka patrzec :P ;)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » czwartek, 3 czerwca 2010, 23:45

Ja i Fire... SuperHaya... rozgnieciemy wszystkie Jaja :D :D :D
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » piątek, 4 czerwca 2010, 12:03

firefox napisał(a):powiem Ci ze gacie mialem mokre
A na innym poście to na mnie najeżdżałeś, że niewyżyty jestem :)

Nie wiem, jak Twoje gacie, ale mogę potwierdzić, że aż czerwony foksik był, gdy Tasman już dłuższy czas nie wracał :diabel: Zresztą, wystarczy taki oto cytat "Jeżeli by jeszcze żył, to bym go tam dobił" :brawo:
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » piątek, 4 czerwca 2010, 12:43

ale tasman to lubi dlugo nei wracac i miec dziwne przygody, tak jak z bladym tasa:P

i kazdy wlasciciel moto na ktorym jedzie akurat tasamn mysli, kur*** rozj*** sie na moim moto, ja go zapier****
Ostatnio edytowano piątek, 4 czerwca 2010, 12:44 przez Budzik, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » piątek, 4 czerwca 2010, 12:48

Budzik napisał(a):i kazdy wlasciciel moto na ktorym jedzie akurat tasamn mysli, kur*** rozj*** sie na moim moto, ja go zapier****


No to wlasnie tak bylo, myslalem, ze mu z czachy wyjade
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » sobota, 5 czerwca 2010, 02:35

firefox napisał(a):
No to wlasnie tak bylo, myslalem, ze mu z czachy wyjade


to Ty sie o motocykla martwiles nie o mnie ?? :shock: :shot:
TasmaN
 

Postprzez zolwik » sobota, 5 czerwca 2010, 07:57

Tasior a jaką haye (rocznik)?
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » sobota, 5 czerwca 2010, 09:12

TasmaN napisał(a):
firefox napisał(a):
No to wlasnie tak bylo, myslalem, ze mu z czachy wyjade


to Ty sie o motocykla martwiles nie o mnie ?? :shock: :shot:


Zlego diabli nie wezma :P

A haye to on kupi, taka na stojaku zeby mozna bylo postawic w pokoju na polce, sa takie do sklejenia na allegro :P
Ostatnio edytowano sobota, 5 czerwca 2010, 09:12 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » sobota, 5 czerwca 2010, 10:13

cos takeigo jak aga ma gsx-r :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 05:16

Gof
 

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 07:28

gof napisał(a):http://www.allegro.pl/item1062470288_motocykl_suzuki_hayabusa_skala_1_18_welly.html
Prosz :D


Dzwonilem... ma krzywa rame niestety :( Z szafki spadl :(

Ale prezentuje sie ladnie :)
TasmaN
 

Postprzez Gof » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 07:52

No napisane że ruchome elementy :mrgreen:
Gof
 

Postprzez zolwik » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 14:46

Mają fabryczną wade "luzy w kołach" . :lol:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Budzik » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 15:14

dlaczego hayki sa takei paskudne?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 16:17

Budzik napisał(a):dlaczego hayki sa takei paskudne?


Spojrz w lustro i powiedz dlaczego Ty jestes taki paskudny :P :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 21:21

hayka mi sie tak niepodoba, ma switny silnik, niesamowite osiagi, ale optycznie dla mnie paskudna jest :D
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » poniedziałek, 7 czerwca 2010, 22:47

Recz gustu, o tym sie nie dyskutuje, wiec proponuje skasowac posty albo sam to zrobie hehehe :fuck2: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel: :brawo:
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » wtorek, 8 czerwca 2010, 09:08

ale silni,k zachwalilem:D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » środa, 9 czerwca 2010, 10:54

Hayka może i silnik ma dobry,ale to autobus na kołach i HEBLE ma kiepskie :/ Niestety to jego przypadłość(jeśli chodzi o ostrzejszą jazdę-opinia właścicieli) ;)

Hayka w nowej budzie mi się bardziej podoba ;)
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » środa, 9 czerwca 2010, 11:02

PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Hayka może i silnik ma dobry,ale to autobus na kołach i HEBLE ma kiepskie :/ Niestety to jego przypadłość(jeśli chodzi o ostrzejszą jazdę-opinia właścicieli) ;)

Hayka w nowej budzie mi się bardziej podoba ;)


Pierdoly na kolkach opowiadasz :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości