Czy to ktoś z forum ??
http://www.112.pl/podlaskie/zderzenie-fiata-z-motocyklem-6848.html
mam nadzieje ze szybko dojdzie do zdrowia
inna strona http://www.podlaska.policja.gov.pl/index.php?idkat=397&idart=5456
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość