Góraszka

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Lisena » niedziela, 13 czerwca 2010, 19:44

no i po Góraszce. Dla mnie było super :D
Extra foty, piękna pogoda, czego można chcieć więcej? ;)
Lisena
 

Postprzez lewmichal » niedziela, 13 czerwca 2010, 20:00

Tylko F-16 trochę za mało pokazał. Chyba oszczędności na paliwie.
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez plaski » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 07:32

Ale najwięcej hałasu naraobił :mrgreen:
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości