TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Lisena » niedziela, 13 czerwca 2010, 19:44
no i po Góraszce. Dla mnie było super
Extra foty, piękna pogoda, czego można chcieć więcej?

-
Lisena
-
przez lewmichal » niedziela, 13 czerwca 2010, 20:00
Tylko F-16 trochę za mało pokazał. Chyba oszczędności na paliwie.
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
przez plaski » poniedziałek, 14 czerwca 2010, 07:32
Ale najwięcej hałasu naraobił

-

plaski
-
- Posty: 299
- Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
- Lokalizacja: Lublin i okolice
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości