Antyramki - Sposób na fotoradary

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Antyramki - Sposób na fotoradary

Postprzez ZiGi » wtorek, 15 czerwca 2010, 09:32

Pewnie już o nich słyszeliście, ale jeśli nie to wrzucam temacik.

Wreszcie ktoś wymyślił sposób na foto radary.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MDx0GyGzd7o&feature=related[/youtube]

Może to nie najtańszy sposób aby ustrzec się przed biletem z fotką, ale może się okazać bardzo opłacalny :D

A tu strona sklepu Antyramki
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez firefox » wtorek, 15 czerwca 2010, 10:17

Juz od paru lat ten sposob jest znany i niestety wlasnie dlatego, ze jest znany przy nawet standardowej kontroli masz mandat za pozostawienie mechanizmu w stanie gotowosci :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » wtorek, 15 czerwca 2010, 15:32

Było głośno na ten temat tz. rolety.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Nyuno » wtorek, 15 czerwca 2010, 15:33

Przecież w PL i tak nie ma radarów strzelających z tyłu...
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » wtorek, 15 czerwca 2010, 15:49

jest ponoc jeden w okolicach gdanska :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » wtorek, 15 czerwca 2010, 16:12

Nyuno napisał(a):Przecież w PL i tak nie ma radarów strzelających z tyłu...


A ja slyszalem od policjanta, ze strzelaja z tylu. Od policaja znajomego a nie takiego co to postraszyc chcial.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez domel » wtorek, 15 czerwca 2010, 16:16

Część strzela część nie, często te przenośne straży miejskiej . Najczęściej jak chcą motocyklistów złapać(w miejscu gdzie często szaleją) to ustawiają na foty od tył.
Komar->WSK125->MZ ETZ 251->Yamaha XJ 600S->Suzuki GSXF750->Suzuki SV1000S
domel
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 14:40
Lokalizacja: Poznań/Nowy Tomyśl

Postprzez gladki83 » wtorek, 15 czerwca 2010, 18:40

mi taki właśnie straży miejskiej strzelił od tylca :D Także te przenośne na pewno też mogą od tyłu działać.
gladki83
 

Postprzez zolwik » wtorek, 15 czerwca 2010, 19:58

Jeśli chodzi o strzały w moto czy to z przodu czy z tyłu możesz nie przyjąć mamdatu .

Dostaniesz wezwanie do SM lub MO a ty na to że w tym dniu były wykonywane jazdy probne twoim 2oo bo chcesz sprzedać :mrgreen:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez firefox » wtorek, 15 czerwca 2010, 21:54

Za nie wskazanie osoby winnej wykroczenia grozi grzywna w wysokosci 300 zl i bez punktow karnych wlascicielowi pojazdu.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez domel » wtorek, 15 czerwca 2010, 21:54

A nie czasem 500zł ??
Komar->WSK125->MZ ETZ 251->Yamaha XJ 600S->Suzuki GSXF750->Suzuki SV1000S
domel
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 14:40
Lokalizacja: Poznań/Nowy Tomyśl

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 15 czerwca 2010, 23:18

dobrze kolego piszesz 500zł za nie wskazanie sprawcy
także stare wymigiwanie że nie znam sprawcy albo że pożyczyło się auto czy też moto już nie działają, 90% osób tak się tłumaczyło
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez domel » środa, 16 czerwca 2010, 06:10

Ale mając wybór 500zł i 10pkt a 500zł za niewskazanie... ;)
Komar->WSK125->MZ ETZ 251->Yamaha XJ 600S->Suzuki GSXF750->Suzuki SV1000S
domel
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 14:40
Lokalizacja: Poznań/Nowy Tomyśl

Postprzez firefox » środa, 16 czerwca 2010, 10:52

domel napisał(a):A nie czasem 500zł ??


500 zl w przypadku Policji, 300 zl w przypadku strazy miejskiej :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » środa, 16 czerwca 2010, 12:51

Tak tak... a jak sprawa trafia do sądu to dochodzą koszty rozprawy i może trzepnąć parę tysięcy, jak u mojego szefa, więc nie wiem czy to takie fajne jest.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ZiGi » wtorek, 22 czerwca 2010, 13:48

Nyuno napisał(a):Przecież w PL i tak nie ma radarów strzelających z tyłu...


To przejedź się przez Tarczyn trasą E77 w dowolnym kierunku Kraków lub Warszawa z nadmierną prędkością lub na czerwonym to się przekonasz że są takie fotoradary :P
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Budzik » wtorek, 22 czerwca 2010, 13:51

tam wali od tylu? ups...
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » wtorek, 22 czerwca 2010, 23:21

To w tarczynie mialo byc, lub bedzie poczatkiem tzw Systemu Mandatowego zintegrowanego z CEPiKiem. Po zrobieniu zdjecia, ktore dzieki fotokomorkom i odpowiednim mechanizmow dziala na pomaranczowym swietle z kilku sekundowym opoznieniem przeszperac wszystkie dostepne bazy typu SKP, OC WK itp i wypisac odpowiedni mandat.
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » środa, 23 czerwca 2010, 08:48

Jakoś nie chce mi się wierzyć - komu wypisać? Na motocyklu nie widać kto jest kierowcą.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez plaski » środa, 23 czerwca 2010, 09:52

Jak nie da się wskazać sprawcy to właściciel ponosi konsekwencje
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Następna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości