Dzialalnosc gospodarcza

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Dzialalnosc gospodarcza

Postprzez firefox » piątek, 18 czerwca 2010, 18:26

Hejka, jak w temacie, czy sa tu osoby ktore prowadza wlasna dzialalnosc gospadarcza???
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gladki83 » piątek, 18 czerwca 2010, 18:47

:D
gladki83
 

Postprzez Nyuno » sobota, 19 czerwca 2010, 14:42

Są, a dlaczemu pytawszy?
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zolwik » sobota, 19 czerwca 2010, 15:01

To i ja się podłącze do tematu Jak FF.

Planuje od pewnego czasu , ale przerażają mnie sprawy papierkowe ;)

Wyjasnijcie :
-Gdzie co zgłoscić
-Ile trzeba oddać (państwu)
-Itp. jakieś ukryte koszty .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Nyuno » sobota, 19 czerwca 2010, 15:24

Gdzie? Teraz to robi się w jednym okienku :)

Jest parę opłat, łącznie chyba zmieścisz się w 350zł o ile dobrze pamiętam. Co miesiąc trzeba bulić zus, przez pierwsze 2 lata można skorzystać z ulgi i wynosi to jakieś 270 zł, po dwóch latach już coś koło 830.

Tak na prawdę, o ile nie chce Ci się uczyć tego wszystkiego to znajdź sobie księgową, która za 100-200 zł wszystko za Ciebie praktycznie załatwi :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » sobota, 19 czerwca 2010, 19:17

Nyuno napisał(a):Gdzie? Teraz to robi się w jednym okienku :)

Jest parę opłat, łącznie chyba zmieścisz się w 350zł o ile dobrze pamiętam. Co miesiąc trzeba bulić zus, przez pierwsze 2 lata można skorzystać z ulgi i wynosi to jakieś 270 zł, po dwóch latach już coś koło 830.

Tak na prawdę, o ile nie chce Ci się uczyć tego wszystkiego to znajdź sobie księgową, która za 100-200 zł wszystko za Ciebie praktycznie załatwi :)

O ile pamietam to chyba 100 w urzedzie gminy i w US jesli jestes vatowcem to chyba 170 zl

to chyba wszystko. No ale do tego dochozi chociazby koszt pieczatek.

Niuniek ma racje, teraz podobno zalatwia sie w jednym okienku, tzn idziesz do urzedu gminy i tam skladasz wniosek ktory jest rowniez wnioskiem o regon w GUS.

W Zusie te jest tak jak Niunio pisze, z tym, ze jesli jestes zatrudniony u pracodawcy to placisz tylko zdrowotne ktore w tym kwartale wynosi okolo 230 zl. Reszte skladek odprowadza pracodawca.

Niunio jaka branza??

Zolwik, jak cos to wal, to Ci pomoge :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » sobota, 19 czerwca 2010, 19:50

fire czy ty pracujesz w Urzedzie? bo o wydziale komunikacji wiesz tam chyab wszystko, teraz o zakaldaniu dzialnosci tez. Zrozumialbym to gdzybyc to przed chwila robil, ale znasz te drobne szczegoly :]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » niedziela, 20 czerwca 2010, 10:32

Budzik napisał(a):fire czy ty pracujesz w Urzedzie? bo o wydziale komunikacji wiesz tam chyab wszystko, teraz o zakaldaniu dzialnosci tez. Zrozumialbym to gdzybyc to przed chwila robil, ale znasz te drobne szczegoly :]


Hehe ze mna jest dosc ciezki temat aby powiedziec gdzie pracuje. Powiedzmy, ze w instytucji Panstwowej ktory wyznaje przyslowie "Tonacy wszystkiego sie chwyta :P "
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » niedziela, 20 czerwca 2010, 10:44

Fire w Urzedzie Kontroli Skarbowej pracuje :P Uwazajcie :D :D :D
TasmaN
 

Postprzez kyrtap87 » niedziela, 20 czerwca 2010, 10:48

i dobrze mamy plecy w us .może nam pomoże umorzyć zaległe mandaty ,żeby nie trafiły do komornika
Ostatnio edytowano niedziela, 20 czerwca 2010, 10:49 przez kyrtap87, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Postprzez Nyuno » niedziela, 20 czerwca 2010, 11:47

firefox napisał(a):Niunio jaka branza??
Jak to jaka :) IT ;)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ronin » niedziela, 20 czerwca 2010, 21:02

No to i ja jestem obecny. Jeśli chodzi o stałą pracę to podobnie do FIRE... "mniej wiesz, dłużej żyjesz" to główne motto w mojej pracy.
Działalność prowadzę i rachunkowość prowadzę osobiście.
Ronin
 

Postprzez firefox » niedziela, 20 czerwca 2010, 21:44

Ronin napisał(a):No to i ja jestem obecny. Jeśli chodzi o stałą pracę to podobnie do FIRE... "mniej wiesz, dłużej żyjesz" to główne motto w mojej pracy.
Działalność prowadzę i rachunkowość prowadzę osobiście.


Jaka branza??????

Nie pracuje w US, pierdzieli glupoty Tasior a Wy mu wierzycie, na kogo wy wyjdziecie??? Pewnie na to samo co Tasior :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » niedziela, 20 czerwca 2010, 23:02

firefox napisał(a):Nie pracuje w US, pierdzieli glupoty Tasior a Wy mu wierzycie, na kogo wy wyjdziecie??? Pewnie na to samo co Tasior :P


:kiss: :diabel: :diabel: :diabel: :diabel:
TasmaN
 

Postprzez Ronin » poniedziałek, 21 czerwca 2010, 21:38

Ogólnie... armia. 8)
Ronin
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość