Poza tym taki bojkot jednej stacji jest o kant d... potłuc. Większość stacji to stacje prywatne (działające na prawach franczyzy czy jak to się tam nazywa...) i każda stacja ustala sama ceny lub ma duży na to wpływ. Nawet w Wawie jest rozbieżność cen na stacjach BP (spowodowane bliską konkurencją lub położeniem).
Niestety nic nie poradzimy na cenę paliw. Tak jakbyśmy chcieli zmniejszyć cenę piwa nie kupując piwa z danego browaru... Teoretycznie możliwe, w praktyce NIE...
