Bojkot stacji - Sposob na obnizenie ceny paliwa

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Postprzez ivan » środa, 23 czerwca 2010, 22:02

Jest jeszcze taki temat, że dużo aut to auta firmowe (flotowe) które mają karty płatnicze na stacje Routex (BP i Statoil) lub Vitay (Orlen) i one nie mają wyboru gdzie tankować :)
Poza tym taki bojkot jednej stacji jest o kant d... potłuc. Większość stacji to stacje prywatne (działające na prawach franczyzy czy jak to się tam nazywa...) i każda stacja ustala sama ceny lub ma duży na to wpływ. Nawet w Wawie jest rozbieżność cen na stacjach BP (spowodowane bliską konkurencją lub położeniem).
Niestety nic nie poradzimy na cenę paliw. Tak jakbyśmy chcieli zmniejszyć cenę piwa nie kupując piwa z danego browaru... Teoretycznie możliwe, w praktyce NIE...
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości