plaski napisał(a):Jak nie da się wskazać sprawcy to właściciel ponosi konsekwencje
Dokładnie
Nyuno napisał(a):Jakoś nie chce mi się wierzyć - komu wypisać? Na motocyklu nie widać kto jest kierowcą.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości