Moto Zauro Music 2010 w Bałtowie

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Moto Zauro Music 2010 w Bałtowie

Postprzez SUHY » wtorek, 3 sierpnia 2010, 15:30

http://www.motozaurobaltow.pl/
Ktoś z forum się wybiera? Lub ze znajomych, chętnie bym się dołączył w wawie bo to będzie mój pierwszy wyjazd na zlot.
Avatar użytkownika
SUHY
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 7 czerwca 2010, 14:59
Lokalizacja: Sierpc

Postprzez Bielak » wtorek, 3 sierpnia 2010, 21:58

Jedną z atrakcji wypisanych na stronie są "SEX -NIESPODZIANKI" :mrgreen: Brzmi zachęcająco :)
Avatar użytkownika
Bielak
 
Posty: 55
Dołączył(a): czwartek, 17 września 2009, 10:19
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez kyrtap87 » sobota, 7 sierpnia 2010, 14:00

widziałem na fotach czarne jajco dziś ktoś jest z forumowiczów ,moze i ze ja polecę koło 18
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron