TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez SUHY » wtorek, 3 sierpnia 2010, 15:30
http://www.motozaurobaltow.pl/
Ktoś z forum się wybiera? Lub ze znajomych, chętnie bym się dołączył w wawie bo to będzie mój pierwszy wyjazd na zlot.
-

SUHY
-
- Posty: 31
- Dołączył(a): poniedziałek, 7 czerwca 2010, 14:59
- Lokalizacja: Sierpc
przez Bielak » wtorek, 3 sierpnia 2010, 21:58
Jedną z atrakcji wypisanych na stronie są "SEX -NIESPODZIANKI"

Brzmi zachęcająco

-

Bielak
-
- Posty: 55
- Dołączył(a): czwartek, 17 września 2009, 10:19
- Lokalizacja: Pruszków
przez kyrtap87 » sobota, 7 sierpnia 2010, 14:00
widziałem na fotach czarne jajco dziś ktoś jest z forumowiczów ,moze i ze ja polecę koło 18
-

kyrtap87
-
- Posty: 339
- Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
- Lokalizacja: Gorzyce
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości