Koniec redukcji punktów karnych

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Koniec redukcji punktów karnych

Postprzez zolwik » środa, 4 sierpnia 2010, 11:42

No to lipa jak to przejdzie
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ivan » środa, 4 sierpnia 2010, 18:08

Jakoś z tego nie korzystałem, a jeżdzę sporo. Puszką robię ok 60 tys km rocznie, na moto ok 5tys :) Jakoś się mieszczę w limicie pkt a wolno nie jeżdżę ;)
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Rychu » środa, 4 sierpnia 2010, 19:46

poweim szczerze, ze tez o tym czytałem i uwazam, ze te panstwo idzie w zla droge.. kazdemu moze sie zdarzyc, ze zlapia czy auto czy moto.. ale zeby nie bylo mozliwosci zredukowania puntkow to kiszka.. zwiekszy sie tylko odsetek osob, ktore beda jezdzic bez uprawnien.. ja na szczescie nie musialem korzystac z takiego kursu jednak pomyslec trzeba o ludziach zarabiajacych na jezdzie itp. uwazam, ze rzucaja klody pod nogi ..;/
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez ElViajero » czwartek, 5 sierpnia 2010, 08:31

A moim zdaniem nie powinno być wogóle punktów, bo i po co ...
ElViajero
 

Postprzez zolwik » czwartek, 5 sierpnia 2010, 08:58

W innych krajach nie ma za punktów to są większe kary . A jak przyjedzie obcokrajowiec to go to nie obejmuje .
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ElViajero » czwartek, 5 sierpnia 2010, 09:04

dokładnie, podnieść mandaty a zlikwidować punkty
ElViajero
 

Postprzez domel » czwartek, 5 sierpnia 2010, 16:25

Nie wiem czy to sposób, z jednej strony w punktach jest głupie że przyjdą foty z fotoradaru po miesiącu nie spodziewasz się a tu nagle np. 10 pkt... Co do samej kasy nie jest to najlepszy sposób, w normalnych warunkach ok fajnie dla nas bez punktów tylko kasa ale pomyślcie o tych nowobogackich w BMW,Mercedesach itp to już wogóle będą mieli w d... przepisy...najwyżej zapłacą.
Komar->WSK125->MZ ETZ 251->Yamaha XJ 600S->Suzuki GSXF750->Suzuki SV1000S
domel
 
Posty: 33
Dołączył(a): sobota, 21 marca 2009, 14:40
Lokalizacja: Poznań/Nowy Tomyśl

Postprzez ivan » czwartek, 5 sierpnia 2010, 16:38

domel napisał(a):...pomyślcie o tych nowobogackich w BMW,Mercedesach itp to już wogóle będą mieli w d... przepisy...najwyżej zapłacą.


Dokładnie.
Ok, rozumiem, mam porządny silnik to jadę szybko ale jak widzę jak kolesie w zajebistych furkach wyprzedzają (oczywiście bez kierunków) na skrzyżowaniach z wysepkami, podwójnych ciągłych, zakrętach itp. i oczywiście wszystko robione na żyletki to mnie krew zalewa. Pkt to jedyny straszak dla nich, bo co to dla niego 500 zł mandatu jak za tyle to on co 1000 km tankuje :)
Ale żeby nie było, nie zazdroszczę że ktoś ma lepszą furkę ode mnie ii jedzie szybciej. Jak chce/śpieszy mu się niech jedzie ale niech robi to z głową!
Avatar użytkownika
ivan
 
Posty: 346
Dołączył(a): środa, 17 czerwca 2009, 19:11
Lokalizacja: Wawa

Postprzez ElViajero » czwartek, 5 sierpnia 2010, 17:04

ivan napisał(a):
domel napisał(a):...pomyślcie o tych nowobogackich w BMW,Mercedesach itp to już wogóle będą mieli w d... przepisy...najwyżej zapłacą.


Dokładnie.
Ok, rozumiem, mam porządny silnik to jadę szybko ale jak widzę jak kolesie w zajebistych furkach wyprzedzają (oczywiście bez kierunków) na skrzyżowaniach z wysepkami, podwójnych ciągłych, zakrętach itp. i oczywiście wszystko robione na żyletki to mnie krew zalewa. Pkt to jedyny straszak dla nich, bo co to dla niego 500 zł mandatu jak za tyle to on co 1000 km tankuje :)
Ale żeby nie było, nie zazdroszczę że ktoś ma lepszą furkę ode mnie ii jedzie szybciej. Jak chce/śpieszy mu się niech jedzie ale niech robi to z głową!


tacy to i bez prawka jeździć będą ...
ElViajero
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości