Tor RADOM

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Tor RADOM

Postprzez Budzik » piątek, 15 października 2010, 21:40

Temat o wszystkim co zwiazane z torem radom,
linki, usatwki, daty poejzdzawek :)
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez blacha » piątek, 15 października 2010, 21:53

Co racja to racja. Więc jeszcze raz. Tor w Radomiu, to tor cartingowy, dla motocyklistów ponownie otwarty w poniedziałki od lipca. Całodniowy koszt to 60 zeta.
blacha
 

Postprzez firefox » piątek, 15 października 2010, 23:19

No to na pewno tam pojade w przyszlym sezonie :) Ja w Radomiu co 2 tygodnie :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » sobota, 16 października 2010, 19:04

blacha mozesz jakiegos linka wyslac? do strony toru lub cos?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez plaski » poniedziałek, 18 października 2010, 07:32

Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez Budzik » poniedziałek, 18 października 2010, 07:33

to jedziemy za rok plaski?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » poniedziałek, 18 października 2010, 08:24

Jedziemy budzik :)

To jest tylko w pon ?Trzeba bedzie wziac dzien wolny w pracy i jechac. Zostane po szkole w Radomiu na poniedzialek i jazda :)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 18 października 2010, 08:29 przez firefox, łącznie edytowano 2 razy
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez plaski » poniedziałek, 18 października 2010, 09:51

Pewnie że tak. Już w tym roku chciałem się wybrać
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Postprzez Budzik » poniedziałek, 18 października 2010, 20:41

ja pojade do babki na dzialke napewno si eucieszy i posiedze u niej od poniedzialku do poniedzialku :d a dzialka miedzy radomiem a bialobrzegami :)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » wtorek, 19 października 2010, 05:35

No to jak bede lecial do Radomia w piatek to sie pokrecimy przez wekend po Radomiu :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Joter » wtorek, 19 października 2010, 21:42

Jak bym lepiej skręcał to też bym się wybrał :)
Joter
 
Posty: 43
Dołączył(a): środa, 14 lipca 2010, 23:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » środa, 20 października 2010, 08:28

Po to sie jedzie na tor aby bezpiecznie nauczycsie "skrecac"
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » środa, 20 października 2010, 08:45

No wlasnie, poszalejemy, do przyszlego sezony pare zmian bedzie w sprzecie :) Prawdopodobnie bedzie tez kombik :)

Budzik, wylecimy na obwodnice bialobrzeg nie ??
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » środa, 20 października 2010, 11:15

A jak, piekna trasa, ale w sobote jakqs akcje mi3li bo do grojca 6 radiowozow bylo
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Mitzek » czwartek, 21 października 2010, 10:20

Tak se mysle, czy jakiegos toru blizej Kraka nie ma... Radom najblizej? Next year musze wreszcie gdzies nauczyc sie skrecac :-)
Mitzek
 

Postprzez Budzik » czwartek, 21 października 2010, 12:45

Jeszcze jest lublin
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » czwartek, 21 października 2010, 13:22

Mitzek napisał(a):Tak se mysle, czy jakiegos toru blizej Kraka nie ma... Radom najblizej? Next year musze wreszcie gdzies nauczyc sie skrecac :-)



Moze na komputerze ??
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Joter » poniedziałek, 25 października 2010, 18:48

Mówicie, że nie będę przeszkadzał jak będę się kwadracił w zakrętach?
Joter
 
Posty: 43
Dołączył(a): środa, 14 lipca 2010, 23:04
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 25 października 2010, 19:25

po to jedziesz abys ie nauczyc
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez plaski » poniedziałek, 25 października 2010, 19:33

Joter napisał(a):Mówicie, że nie będę przeszkadzał jak będę się kwadracił w zakrętach?


Zawsze bedzie kogo powyprzedzac na poczatku :) Po kilku jazdach sie wprawisz
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron