Nowy mały motocyklista

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Nowy mały motocyklista

Postprzez ElViajero » środa, 20 października 2010, 23:20

Dziś (21.10.2010) o godzinie 20:10, pojawił się nowy motocyklista, mój syn :D
Kornel waga 3350 g, wzrost 56 cm punktacja 10/10

zdjęcia w krótce
ElViajero
 

Postprzez Budzik » środa, 20 października 2010, 23:35

gratulacje syna, oby szybko i zdrowo rósł
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Re: Nowy mały motocyklista

Postprzez firefox » czwartek, 21 października 2010, 04:49

ElViajero napisał(a):Dziś (21.10.2010) o godzinie 20:10, pojawił się nowy motocyklista, mój syn :D
Kornel waga 3350 g, wzrost 56 cm punktacja 10/10

zdjęcia w krótce


Wzrost tyle samo, troche ciezszy od mego syna :) Razem beda pedzic na pocketie :P

A kiedys nas dziadkow zostawia w tyle :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ElViajero » czwartek, 21 października 2010, 07:02

Oj zostawią, chyba żeby do gsxf'a napęd rakietowy na paliwo stałe założyć :D
ElViajero
 

Postprzez Mars » czwartek, 21 października 2010, 07:04

Gratulacje dla Ciebie i mamusi :D .
Mars
 

Postprzez guardian_angel » czwartek, 21 października 2010, 07:15

Gatulejszon :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez firefox » czwartek, 21 października 2010, 07:31

ElViajero napisał(a):Oj zostawią, chyba żeby do gsxf'a napęd rakietowy na paliwo stałe założyć :D


Oni to juz maja umiejetnosci we krwi, wiec oni nie bede na gsxf jezdzic tylko w ich czasach na super mocnych poduszkowcach :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bostea » czwartek, 21 października 2010, 07:58

firefox napisał(a):poduszkowcach

Na poduszkowcach to oni już teraz jeżdżą :)

ElViajero napisał(a):punktacja 10/10

Życzę, żeby ta punktacja zawsze była 10 na 10 ;)
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez TasmaN » czwartek, 21 października 2010, 11:02

No to gratulacje :) :)
Teraz szukaj takiego malego motorka na akumulatorek :) Maly szybko urosnie :)

Moj juz mnie meczy o cos takiego na "Gwiazdke" :D
TasmaN
 

Postprzez ElViajero » czwartek, 21 października 2010, 11:46

hehe na akumulator to będzie 4x4 a na benynkę to pocket bike mu kupie :D
ElViajero
 

Postprzez firefox » czwartek, 21 października 2010, 13:21

TasmaN napisał(a):No to gratulacje :) :)
Teraz szukaj takiego malego motorka na akumulatorek :) Maly szybko urosnie :)

Moj juz mnie meczy o cos takiego na "Gwiazdke" :D


Mój ojciec mówił, że może coś takiego załatwić, wiec zagadaj do mnie, zrób to co masz zrobić i może się dogadamy :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy mały motocyklista

Postprzez DiElektryk » czwartek, 21 października 2010, 16:14

ElViajero napisał(a):Dziś (21.10.2010) o godzinie 20:10, pojawił się nowy motocyklista, mój syn :D
Kornel waga 3350 g, wzrost 56 cm punktacja 10/10

zdjęcia w krótce


Tak tylko chciałem zwrócić uwagę że chyba 20.10.2010 :) żeby TaTa sobie dobrze datę zapamiętał.

Pozdro 8)
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez pegaz » czwartek, 21 października 2010, 16:21

Gratuluje i niech rosnie zdrowo.
pegaz
 

Re: Nowy mały motocyklista

Postprzez ElViajero » czwartek, 21 października 2010, 20:07

[quote="DiElektryk"

Tak tylko chciałem zwrócić uwagę że chyba 20.10.2010 :) żeby TaTa sobie dobrze datę zapamiętał.

Pozdro 8)[/quote]

Oj tak trochę zakręcony jestem
ElViajero
 

Postprzez MaryJane » czwartek, 21 października 2010, 20:09

Gratulacje :)
MaryJane
 

Postprzez Byłas600f » czwartek, 21 października 2010, 20:39

Gratuluję ja też czekam na synka 8)
Byłas600f
 

Postprzez Tymon » czwartek, 21 października 2010, 21:09

Gratuluję i wszystkiego dobrego :D
Avatar użytkownika
Tymon
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1380
Dołączył(a): niedziela, 23 maja 2010, 09:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Postprzez BiEdRoN » czwartek, 21 października 2010, 21:17

Gratulacje, to sa piekne chwile :D
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Re: Nowy mały motocyklista

Postprzez firefox » czwartek, 21 października 2010, 21:55

ElViajero napisał(a):Oj tak trochę zakręcony jestem


Zupelnie nie wiem dlaczego :D ??
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez olszuwy » czwartek, 21 października 2010, 23:58

Pogratulować! :mrgreen: :lol: :D ;) :)
Avatar użytkownika
olszuwy
 
Posty: 131
Dołączył(a): sobota, 20 lutego 2010, 12:25
Lokalizacja: Kołaczkowo

Następna strona

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron