Qua-jko?? Czyli ni to pies ni wydra

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Qua-jko?? Czyli ni to pies ni wydra

Postprzez mizzar » poniedziałek, 22 listopada 2010, 21:42

Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez olszuwy » poniedziałek, 22 listopada 2010, 23:31

Przyjrzyjcie się wydechowi [shadow=orange]OGIEŃ[/shadow]
Ostatnio edytowano poniedziałek, 22 listopada 2010, 23:32 przez olszuwy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
olszuwy
 
Posty: 131
Dołączył(a): sobota, 20 lutego 2010, 12:25
Lokalizacja: Kołaczkowo

Postprzez zolwik » wtorek, 23 listopada 2010, 08:22

Ciekawy :brawo:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Budzik » wtorek, 23 listopada 2010, 20:21

To nie jajko tylko imbryk 600. Strach tym jezdzic bo srodek ciezosci wysoko

[ Dodano: 23-11-10, 20:51 ]
ale wydech to masakra, przy samech chlodnicy :/ troche sie grzeje :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez firefox » środa, 24 listopada 2010, 09:32

Budzik napisał(a):ale wydech to masakra, przy samech chlodnicy :/ troche sie grzeje :P


Jestes w bledzie, bo chlodnica studzi wydech i jest rewelka :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Motonitka » środa, 24 listopada 2010, 14:28

wow! ale sprzecior :lol: ha ha ha ktos mial niezly pomysl, musialo mu sie bardzo nudzic :mrgreen:
ale faktycznie strach tym jezdzic :roll:
Motonitka
 

Postprzez guardian_angel » czwartek, 25 listopada 2010, 09:14

za 6 tysi to można porządnego qada przeprawowego kupić :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez dosiek77 » czwartek, 25 listopada 2010, 11:08

O w mordę :shock: Zajebisty Kolo miał pomysł.
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Motonitka » czwartek, 25 listopada 2010, 12:46

ale ogolnie rzecz biorac quady sa bleeee.....czysta poezja to cross :diabel:
Motonitka
 


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości