A powanieżej - nazywają mnie Smoku a naimię mam Kuba. W imieniu całego grona organizatorów chciałem zaprosić Was jako grupę i każdego z osobna do uczestnictwa w tegorocznych MotoMikołajka.pl
Szczegóły na stronie http://www.motomikolajki,pl
A w skrócie poniżej:
Trochę więcej o całej Akcji MotoMikołajki.pl:
Wszystko, co uda nam się zebrać do 5 grudnia włącznie będzie przeznaczone na dwa cele - warszawskie Domy Dziecka oraz Lenka Ziółkowska (pomozlence.pl).
Dla dzieciaków będą paczki ze słodyczami oraz kosmetyki dla każdego. Dla Lenki będziemy zbierać pieniądze (tylko w ten sposób można zapłacić za jej liczne operacje), dlatego udział w Akcji MotoMikołajki.pl będzie ocegiełkowany 20 złotymi. W tej kwocie oczywiście są wszystkie atrakcje tego dnia łącznie z wstępem do klubu Piwnica pod Harendą, gdzie odbędzie się koncert finałowy.
Startujemy 05.12.2010 o godz. 10:00 z Placu Teatralnego skąd udajemy się tłumnie na Placu Zamkowym gdzie rozdajemy lizaki. Następnie odwiedzamy 3 Domy Dziecka, w tym Dom Małego Dziecka na Żoliborzu. Na koniec zapraszamy wszystkich na koncert finałowy w Piwnicy pod Harendą.
W Domach Dziecka planujemy różne atrakcje, m. in. występ chłopaków ze Streetball Project Crew czy pokaz tresury psów.
A jeśli chcesz wspomóc organizację akcji Motomikolajki.pl finansowo lub też poprzez pomoc rzeczową skontaktuj się z organizatorami - wszystkie namiary na www.motomikolajki,pl
W razie wątpliwości odpowiem na pytania
Motomikołajki są też na facebooku: [http://www.facebook.com/#!/pages/MotoMikolajkipl/140456199331285]
Smoku
[ Dodano: 05-11-10, 14:20 ]
aaaa no i bym zapomniał na śmierć - wystartował konkurs MotoMikołajkowy potrzebne tylko trochę kreatywności i obecność na imprezie by odebrać nagrodę....
Należy koniecznie przeczytać regulamin konkursu. Wszystkie informacje dostępne na http://www.motomikolajki.pl/konkurs.html
Smoku
