taka mała prośba z forum VFRowego ;)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

taka mała prośba z forum VFRowego ;)

Postprzez diabLica » środa, 19 stycznia 2011, 15:17

Pomagamy znajomym w konkursie:
Chłopcy niedawno otworzyli restaurację, która potrzebuje kilku głosów.
By im pomóc - za co będę wdzięczny w ich i swoim imieniu - należy wejść tu:
http://www.gdziezjesc.info/search,the%20mint,1,1.htm

...i oddać głos na The Mint
Gdy pojawi się okno z propozycją wpisania adresu mejlowego, niczego nie trzeba podawać.
Konkurs trwa kilka dni, głosować można codziennie.


informacje można zweryfikować tu:

http://www.vfr-oc.pl/forum/viewtopic.ph ... 13&start=0

z gory dzieki za pomoc :)
i lewa w górę
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez zolwik » środa, 19 stycznia 2011, 17:33

Słońce dla ciebie wszystko :mrgreen:

Głos oddany.

ps. liczymy na upusty
Ostatnio edytowano środa, 19 stycznia 2011, 17:34 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Bones » środa, 19 stycznia 2011, 17:58

Zagłosowane :D
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez diabLica » środa, 19 stycznia 2011, 18:16

dziękować
cmok

a powinnam jeszcze dodać, że podajac adres mejlowy bierze sie udział w losowaniu nagród dla głosujących, czyli kuponów o wartości 100 zł do wydania we wskazanych restauracjach ;)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Piter » czwartek, 20 stycznia 2011, 11:17

Poszło :mrgreen:
Piter
 

Postprzez MAT92 » czwartek, 20 stycznia 2011, 11:33

zaglosowane 8)
MAT92
 

Postprzez brodaty_rider » czwartek, 20 stycznia 2011, 12:31

Zagłosowane ;-) ;)
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez zolkos » czwartek, 20 stycznia 2011, 14:05

i poszlo :)
zolkos
 

Postprzez mizzar » czwartek, 20 stycznia 2011, 18:43

Done... mam nadzieję, że knajpa godna pierwszego miejsca:)
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez daro600 » czwartek, 20 stycznia 2011, 19:43

jest...:)
Avatar użytkownika
daro600
 
Posty: 237
Dołączył(a): wtorek, 11 stycznia 2011, 21:51
Lokalizacja: Bychawa

Postprzez blacha » czwartek, 20 stycznia 2011, 19:48

Poszło.
blacha
 

Postprzez Rafik » czwartek, 20 stycznia 2011, 20:09

głosik poleciał :shock:
Rafik
 

Postprzez damias83 » czwartek, 20 stycznia 2011, 23:54

Głos oddany :)
damias83
 

Postprzez ZiGi » piątek, 21 stycznia 2011, 11:59

The Mint fajna knajpa to i głos oddany bez zastanowienia.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Postprzez Rychu » piątek, 21 stycznia 2011, 15:48

Poszło:)
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez diabLica » piątek, 21 stycznia 2011, 20:34

bardzo dziękujemy i prosimy o jeszcze ;)
głosować można codziennie :)
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez zolwik » sobota, 22 stycznia 2011, 10:42

Słońce się robi ;)

A do kiedy ?
Ostatnio edytowano sobota, 22 stycznia 2011, 10:42 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez ALEX » niedziela, 23 stycznia 2011, 19:23

poszło :lol:
ALEX
 

Postprzez diabLica » poniedziałek, 24 stycznia 2011, 15:42

zolwik napisał(a):Słońce się robi ;)

A do kiedy ?


jestescie kochani ;)
do 6.02.2011

kiepsko jest jestesmy na 3 miejscu :(
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron