Skoki narciarskie w Lublinie - II Mistrzostwa Polski Wschodn

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Skoki narciarskie w Lublinie - II Mistrzostwa Polski Wschodn

Postprzez lewmichal » poniedziałek, 24 stycznia 2011, 22:41

Zapraszamy wszystkich fanów skoków narciarskich na II Mistrzostwa Polski Wschodniej w

amatorskich skokach narciarskich na skoczni "KROKIEWKA" w Lublinie.

Plakat:
Obrazek
29 stycznia 2011,
godz. 13:00,
os. WĘGLIN,
ul. Raszyńska

Zapowiedź YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=hTmsLSVtOuI


Wideo-Relacja na żywo:
www.itvl.pl (Internetowa Telewizja Lublin)


Więcej na:
www.krokiewka.pl
www.facebook.com/krokiewka
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron