przez mizzar » sobota, 12 lutego 2011, 15:03
520XL, to jeden z najlepszych sprzętów na rynku w dobrej cenie, oparty w całości na jednym z modeli Presidenta ( a to do tej marki wszystkie próbują równać).
osobiście używam cb Uniden pro 510 - też ciekawe radio, bezawaryjne od paru ładnych lat i w dobrej cenie, jednak bez squelcha.
Co do anteny, to zdecydowanie odradzam anteny poniżej metra - nie da się ich poprawnie używac w trasie (krótki zasięg) i najczęściej są marnej jakości.
Proponowałbym Ci się rozglądać za antenami Sirio i Midland.
Ostatnio edytowano sobota, 12 lutego 2011, 15:04 przez
mizzar, łącznie edytowano 1 raz