I Ogolnopolski zlot Jajek

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wybor lokalizacji i terminu (po jednym glosie na miejsce i termin):

Ankieta wygasła niedziela, 17 maja 2009, 08:33

Lokalizacja: Bronislawow
6
9%
Lokalizacja: Ustka
7
10%
Lokalizacja: Zegrze
21
31%
Termin: Czerwiec
16
24%
Termin: Lipiec
17
25%
 
Liczba głosów : 67

Postprzez firefox » wtorek, 19 maja 2009, 18:48

Nyuno napisał(a):Niestety Nyuna jest już zajęte przez moją Nyunę, ale jak macie podwiązkę to mogę założyć :D


Trzymam za slowo, a teraz zabierz sie za organizacje zlotu w Zegrzu jako pomyslodawca :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » wtorek, 19 maja 2009, 18:51

Ja pamiętam, że pisałeś, iż pomysłodawca będzie później organizatorem, ale nie za bardzo nadaję się na takie stanowisko :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » wtorek, 19 maja 2009, 18:53

Nyuno napisał(a):Ja pamiętam, że pisałeś, iż pomysłodawca będzie później organizatorem, ale nie za bardzo nadaję się na takie stanowisko :)


najpierw trzeba sprobowac a potem stwierdzic, nie no zartuje, trzeba bedzie pomyslec przy piwie :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » wtorek, 19 maja 2009, 18:59

Otóż to :D Nie no postaram się dowiedzieć, jak to jest z tą organizacją (czy to łatwe czy nie itd).
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łysolek » środa, 20 maja 2009, 07:42

w razie co Niuniek moge Ci pomóc co nieco ;)
Łysolek
 

Postprzez Nyuno » środa, 20 maja 2009, 08:44

Oczywiście każda pomoc się przyda. Jak tylko czegoś się dowiem (najpóźniej jutro pewnie) to dam znać.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiolcia » środa, 20 maja 2009, 08:49

Nyuno, myślę, że My z Rychem też chętnie pomożemy jeśli będzie trzeba :mrgreen:
Wiolcia
 

Postprzez Nyuno » środa, 20 maja 2009, 08:53

Bardzo się cieszę! Już dzisiaj postaram się czegoś dowiedzieć :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiolcia » środa, 20 maja 2009, 08:59

W takim razie bedziesz szukal czegos nad Zegrzem w jakis weekend lipca? DiabLica, Łysolek, kiedy Wy lecicie do Wloch? Zebysmy mogli jakos te terminy zgrac :!:
Ostatnio edytowano środa, 20 maja 2009, 09:00 przez Wiolcia, łącznie edytowano 2 razy
Wiolcia
 

Postprzez diabLica » środa, 20 maja 2009, 09:05

Wiola od 11go mam urlop wiec jakoś w tej okolicy,
Niuniek ja tez juz wywiad pusciłam w sparawie ośrodków wiec na dniach bede wiedziec conieco ;)
mam tylko prośbe by odrazu pytac czy ewentualnie diabła mi wpuszcza, bo jak nie bedzie możliwości zostawić go z dziadkami to musimy zabrac go ze soba...
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Nyuno » środa, 20 maja 2009, 09:06

Tak jakiś weekend lipca, i to też taki, co by się nie pokrywał z innym zlotem. Wiadomo przecież, że oprócz jajek będzie masa innych motocyklistów.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wiolcia » środa, 20 maja 2009, 09:10

Wiec tak naprawde to mamy do wyboru trzy weekendy:

11-12 lipca
18-19 lipca
25-26 lipca

Macie jakies propozycje?
Wiolcia
 

Postprzez Łysolek » środa, 20 maja 2009, 09:13

ten 18-19 u nas napewno odpada ( u mnie i diabLicy dla niewtajemniczonych ) , wtedy to zwiedzamy motocyklowo Europe, albo ten 11-12 albo 25-26 aczkolwiek mozemy jeszcze nie wrócić :D
Ostatnio edytowano środa, 20 maja 2009, 09:13 przez Łysolek, łącznie edytowano 1 raz
Łysolek
 

Postprzez diabLica » środa, 20 maja 2009, 09:21

zaraz zaraz ale lipiec zaczyna sie weekendem 4-5 wiec tu tez mozemy
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Wiolcia » środa, 20 maja 2009, 09:25

To znow w naszym wypadku (u mnie i Rycha - dla niewtajemniczonych ;) ) weekend 4-5 odpada, bo mamy inny zlot ogolnopolski i na dodatek jeszcze wesele w sobote (nie nasze :P ) wiec nie damy rady :(
Wiolcia
 

Postprzez diabLica » środa, 20 maja 2009, 09:36

to trzeba było na czerwiec głosowac :P
prędkość nie zabija!!!!nagłe zatrzymanie to to co pozbawia życia...
Avatar użytkownika
diabLica
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek, 19 marca 2009, 18:47
Lokalizacja: z piekła

Postprzez Wiolcia » środa, 20 maja 2009, 09:40

Moze w takim razie zrobic ankiete na konkretne weekendy czerwca i lipca i wtedy dopiero szukac miejsca, bo inaczej to nie ma sensu :( Kurcze, zeby nam i Wam pasowal termin to albo 11-12 albo 25-26 lipca..ale co na to reszta?
Ostatnio edytowano środa, 20 maja 2009, 09:41 przez Wiolcia, łącznie edytowano 1 raz
Wiolcia
 

Postprzez firefox » środa, 20 maja 2009, 09:42

Dlatego ja byolem za czerwce, cieplo jest i bylby czas zeby zorganizowac :P, w lipcu znowu ja odpadam 25-26 i byc moze tydzien wczesniej bo baby sie pojawi :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez seerek » środa, 20 maja 2009, 09:45

ja głosuję za Zegrzem
seerek
 

Postprzez ZiGi » środa, 20 maja 2009, 09:46

Też byłem za czerwcem, a w lipcu odpada u mnie weekend 25-26 bo jadę do kumpla na wesele do Rybnika.
ZiGi



Wskaźniki do Automapy:
GSX600F GSX650F Hayabusa

Nie dyskutuj z idiotą bo cię sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.
Avatar użytkownika
ZiGi
 
Posty: 1161
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 17:40
Lokalizacja: Dębe Wielkie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron