VIII Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Jasna Góra 2011 - WARSZAWA

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez marian » środa, 13 kwietnia 2011, 16:30

a na miejscu macie już pomysł gdzie się ulokujecie ? bo ja przyjadę z 2 strony także moglibyśmy się spotkać na miejscu.
Apropo ze śląska nikt się nie wybiera ?
marian
 

Postprzez Dariusz85 » środa, 13 kwietnia 2011, 19:13

No ja niestety musze odmowic wyjazdu...:( a bardzo zaluje. Bardzo bym chcial, ale nie mogę :( bedzie musialo mi wystarczyc rozpoczecie w Wawie :/
Dariusz85
 

Postprzez TasmaN » środa, 13 kwietnia 2011, 19:21

Fire... a Ty gdzie sie wybierasz? Po Wawie mielismy latac :shock:
TasmaN
 

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości