TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez marian » środa, 13 kwietnia 2011, 16:30
a na miejscu macie już pomysł gdzie się ulokujecie ? bo ja przyjadę z 2 strony także moglibyśmy się spotkać na miejscu.
Apropo ze śląska nikt się nie wybiera ?
-
marian
-
przez Dariusz85 » środa, 13 kwietnia 2011, 19:13
No ja niestety musze odmowic wyjazdu...

a bardzo zaluje. Bardzo bym chcial, ale nie mogę

bedzie musialo mi wystarczyc rozpoczecie w Wawie

-
Dariusz85
-
przez TasmaN » środa, 13 kwietnia 2011, 19:21
Fire... a Ty gdzie sie wybierasz? Po Wawie mielismy latac

-
TasmaN
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości