Pomocy, 87-705 Siniarzewo (wstępne oględziny auta)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Pomocy, 87-705 Siniarzewo (wstępne oględziny auta)

Postprzez zolwik » sobota, 16 kwietnia 2011, 20:35

Witam jak w temacie .

Jest ktoś z tego rejonu i na się troszkę na autach , jestem zainteresowany owym autem lecz nie uśmiecha mi się lecieć 250km w jedną by zobaczyć gniota. Więc wstępnie potrzebuje oględzin , oczywiście jakaś flaszka się znajdzie :P .

Mimo tego że to HP to nie spamować !
Ostatnio edytowano sobota, 16 kwietnia 2011, 20:37 przez zolwik, łącznie edytowano 1 raz
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Budzik » sobota, 16 kwietnia 2011, 21:24

zolwik troche daleko mam, takze ci eni esprawdze, a tak btw to szukasz combo, czegos z kratka, dostawczaka czy czego?
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolwik » niedziela, 17 kwietnia 2011, 08:16

Budzik napisał(a): a tak btw to szukasz combo, czegos z kratka, dostawczaka czy czego?


Szukam , najlepiej takiego combo (bo jestem z Oplem) z kanapą i lpg. Nie musi być kratki.

To ma być rodzinny z paką , też myślałem nad T4 lecz 99% w ropie bleee.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Budzik » niedziela, 17 kwietnia 2011, 08:46

bo ja mam mondeo na sprzedaz dlatego sie pytalem
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez zolwik » niedziela, 17 kwietnia 2011, 08:48

Dzięki lecz szukam Combo.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Rychu » wtorek, 19 kwietnia 2011, 13:54

Jak dla mnie to na 3 zdjeciu rzuca mi sie w oczy to, ze maska nie zgrywa sie ze slupkiem po lewej stronie. Na laczeniu jest jakies to podejrzane dla mnie..
To z reszta widac na http://otomoto.pl/opel-combo-c-gaz-5-os ... 22498.html troszke lepiej widac no i dziwi mnie ta spora szpara przy tylnich drzwiach przesuwnych. Jeszcze jedno- detal- ale ta zaslepka na zderzaku moze sugerowac, ze byl holowoany albo ze kupiony byl nowy zderzak bez zaslepki.. a sprzedawca moze powiedziec, ze ktos ukradl itp.

Pozdro 600
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez zolwik » wtorek, 19 kwietnia 2011, 15:34

No szczerze to patrząc foty to widać jakby były tylne drzwi nie domknięte nr.8 na nr.9 terz opadnięte od strony pasażera, drzwi kierowcy opadnięte nr.7 ,maska rzeczywiście jest od pasażera jest uniesiona nr.3 . A może to tylko zjawisko optyczne pod kątem ?

I chyba sobie odpuszczę ten egzemplarz :/ w planie miałem lecieć po świętach .

Może do tego czasu ktoś pomoże i zobaczy na żywo lub zrobi foty i wstawi .

Rychu, dzięki za szczegóły
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Mnichu80 » wtorek, 19 kwietnia 2011, 15:59

Przejrzałem tą oferte i sobie odpuść zdecydowanie.Fakt że to zdjęcia ale wydaje sie troche zmęczony. Albo jest załadowany, albo mu "dupa" siedzi poza tym ten zderzak jest jakby troche za świeży. Aha, lampa prawy przód jest zdecydowanie nowsza od lewej-popatrz na zmatowienie. To tylko moje obserwacje. Pozdrawiam 8)
Mnichu80
 

Postprzez zolwik » wtorek, 19 kwietnia 2011, 18:58

Wielkie dzięki za zainteresowanie , no zderzak jest słabo spasowany od strony pasażera !

Dobra ten egzemplarz odpada .



Mam następny jak się wyrobie to oględziny pod koniec tyg. w dodatku dość blisko .

Co powiecie o tym
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Mnichu80 » środa, 20 kwietnia 2011, 02:28

Zdjęcie nr. 3 . Maska na 100% lakierowana. Światła też jakieś świeże. Jak masz blisko to możesz podjechać i ocenić skale zniszczeń. Może był tylko lekko "puknięty"!
Mnichu80
 

Postprzez Rychu » środa, 20 kwietnia 2011, 08:43

Ja bym Ci chetnie pomogl tylko ten link nie dziala..:(
www.car4events.pl - Zapraszam !!!
Avatar użytkownika
Rychu
 
Posty: 228
Dołączył(a): wtorek, 24 marca 2009, 11:33
Lokalizacja: Z zadupia;)

Postprzez DiElektryk » środa, 20 kwietnia 2011, 14:32

Czyly sprzedany :)
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez zolwik » środa, 20 kwietnia 2011, 19:22

DiElektryk napisał(a):Czyly sprzedany :)


Nie pisałem do gościa i jeszcze aktualny , ogłoszenie zniknęło ponieważ skończył się czas wyświetlania , szkoda.
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości