Nyuno napisał(a):Czyli możecie odetchnąć - nie będzie chamskiej komercji, kapeli, konkursów itd. ustalanych wcześniej. Wszystko wyjdzie na miejscu od uczestników zlotu
Komercja i ogolny zlot otwarty to faktycznie nie ma sensu - przynajmniej na 1szy raz
Ale konkursy, nagrody i dobra muzyke i zabawe to zorganizujemy

