I Ogolnopolski zlot Jajek

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wybor lokalizacji i terminu (po jednym glosie na miejsce i termin):

Ankieta wygasła niedziela, 17 maja 2009, 08:33

Lokalizacja: Bronislawow
6
9%
Lokalizacja: Ustka
7
10%
Lokalizacja: Zegrze
21
31%
Termin: Czerwiec
16
24%
Termin: Lipiec
17
25%
 
Liczba głosów : 67

Postprzez TasmaN » piątek, 22 maja 2009, 14:22

Nyuno napisał(a):Czyli możecie odetchnąć - nie będzie chamskiej komercji, kapeli, konkursów itd. ustalanych wcześniej. Wszystko wyjdzie na miejscu od uczestników zlotu :)


Komercja i ogolny zlot otwarty to faktycznie nie ma sensu - przynajmniej na 1szy raz :)

Ale konkursy, nagrody i dobra muzyke i zabawe to zorganizujemy :)
TasmaN
 

Postprzez firefox » piątek, 22 maja 2009, 14:37

TasmaN napisał(a):
Nyuno napisał(a):Czyli możecie odetchnąć - nie będzie chamskiej komercji, kapeli, konkursów itd. ustalanych wcześniej. Wszystko wyjdzie na miejscu od uczestników zlotu :)


Komercja i ogolny zlot otwarty to faktycznie nie ma sensu - przynajmniej na 1szy raz :)

Ale konkursy, nagrody i dobra muzyke i zabawe to zorganizujemy :)


A jakie konkursy i nagrody??Przejazd jako plecaczek na moto :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » piątek, 22 maja 2009, 14:40

To już ustalimy jutro z TasmaNem :) Jedną z nagród może będzie możliwość obejrzenia jajka Wariata :D
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » piątek, 22 maja 2009, 15:10

Nyuno napisał(a):To już ustalimy jutro z TasmaNem :) Jedną z nagród może będzie możliwość obejrzenia jajka Wariata :D


Sorry Niunius, ale wole kobiety ogladac :P ale masz u mnie pelna tolerancje :p
Ostatnio edytowano piątek, 22 maja 2009, 15:10 przez firefox, łącznie edytowano 1 raz
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » piątek, 22 maja 2009, 17:26

Ja wam dam łajdaki o moim jajku gadac! :x :evil:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez luks » sobota, 23 maja 2009, 20:26

Tasman tak sie sklada, ze zegluje zawodowo i mam patent i możemy pożeglować na Zegrzu tylko.. Na jacht zabierzemy ok. 6 osób a co z resztą? Gdyby byly jeszcze 2 osoby z patentem to można poplywac ale służe pomocą w tej sprawie jak coś. Tak poza tematem pozwolę sobie dodać , że jutro jakiś zlocik motocykli jest w Zgonie między Pieckami a Mrągowem i wybieramy się tam z kolegą na jajeczkach, jak ktoś się wybiera to dajcie znać.
luks
 

Postprzez TasmaN » sobota, 23 maja 2009, 22:46

luks napisał(a):Tasman tak sie sklada, ze zegluje zawodowo i mam patent i możemy pożeglować na Zegrzu tylko.. Na jacht zabierzemy ok. 6 osób a co z resztą? Gdyby byly jeszcze 2 osoby z patentem to można poplywac ale służe pomocą w tej sprawie jak coś.


To jest juz nas dwoch :) Ja tez z patentem :)

Wiec np. 2x omegi na np. 4h i kto bedzie chetny to poplywamy. Jak bedzie duzo osob chetnych to 2-3 tury zrobimy.

A jak troche powieje to... :mrgreen: :mrgreen: 8)
TasmaN
 

Postprzez Djobeł » wtorek, 26 maja 2009, 22:46

Kur....de! Czy data 11,12.07 br, jest już datą końcową?
Djobeł
 

Postprzez firefox » środa, 27 maja 2009, 00:43

TAK :brawo:
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości