R1 nowka sztuka

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

R1 nowka sztuka

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 23 maja 2011, 08:29

sprzedam R1 po lekkim szlifie. Gratis dodaje dres Nike oraz buty Adidasa (tez po lekkim szlifie, ale robi to na laskach wiekszy rispekt).
Dodatkowo, na bardzo upalne dni, do jazdy, dorzucam koszulke bez rekawkow z napisem R1 (rozmiar M zeby klate i bica podkreslalo bardziej).
Kask oddam za dodatkowe 200 PLN. Rozmiar XXXL (taki bralem zeby fryzura mniej sie psula podczas jazdy). Jest luzny i przewiewny.

Olej nie wymieniany od nowosci bo zrobilem na tym moto tylko 300 km.

Moto do kosmetycznych tylko poprawek. Lusterko, lewa owiewka. Slizga mialem z nie swojej winy, bo jak zapierd.alalem to jechal przedemna skuter i nie wiedzialem czy go wziasc z lewej, czy z prawej. W efekcie polozylem moto zeby w niego nie uderzyc. (Nie umieja jezdzic sk..syny na tych hulajnogach !!!).

Lekko wygieta stopka boczna motocykla. Ale to efekt naturalny uzytkowania motocykla (co weekend stoimy z ziomalami pod McDonaldem i jak czasem jakas laska tez chce usiasc to jest wiekszy nacisk).
TasmaN
 

Postprzez brodaty_rider » poniedziałek, 23 maja 2011, 08:41

Czyja to R1?? w dresie na moto? bez komentarza...
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 23 maja 2011, 08:44

A jaka cena? Bo powiem że byłbym zainteresowany tą rakietą, u mnie w okolicy laski strasznie na takie lecą, a że ja niewyględny jestem to ostatnio postanowiłem trochę siłkę przypakować. Dobra sprawa z tą koszulką - będzie lepiej widać efekty mojej diety i ćwiczeń.

Teraz jak jeszcze tą furę bym nabył to już każda moja! Zapodaj fotki albo wal na nr 310 543 345 to się zgadamy, podjechałbyś może pod mój blok i dał rundkę zrobić po osiedlu, ale najpierw odkręcimy tłumik żeby lepiej było nas słychać i żeby laski szczały po nogach jak będę obok przejeżdżał. Kasku nie bierz - chcę żeby widziały kto się taką maszyną po dzielni rozwozi.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 23 maja 2011, 08:47

Spoko. Dogadamy sie z kasa, ale puszcze ci strzalke na koma to oddzwon, bo ja nie mam juz doladowania (motor to drogie chobby).
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 23 maja 2011, 09:00

Luz, ja też za dużo nie mam bo na tą rakietę chce przeznaczyć ale jakiegoś łebka się na dzielni obczai, dostanie wpierdol i wyskoczy z paru złotych coby pomóc w potrzebie co nie?
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bones » poniedziałek, 23 maja 2011, 09:16

TasmaN, ten opis to jest jakiś cytat czy po prostu ogólnie szydzisz ?
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 23 maja 2011, 09:18

Jak to szydzisz? To to nie jest na serio??? :shock:
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 23 maja 2011, 09:39

Bones napisał(a):TasmaN, ten opis to jest jakiś cytat czy po prostu ogólnie szydzisz ?


gdzies na jakims regionalnym forum motocyklowym znalazlem. Krakow czy cos.... Mialem skopiowane w notatniku z jakiegos czasu.
TasmaN
 

Postprzez Bones » poniedziałek, 23 maja 2011, 11:29

no cóż... motocykli na drogach jest coraz więcej, motocyklistów - coraz mniej ;)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 23 maja 2011, 14:54

hm... dobre stwierdzenie :)
TasmaN
 

Postprzez zolwik » poniedziałek, 23 maja 2011, 16:02

A dużo pali ? :P
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez guardian_angel » poniedziałek, 23 maja 2011, 16:35

TasmaN, ty chyba masz za dużo czasu bo takie głupoty wymyślasz :)
FORUMOWICZU - WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
Avatar użytkownika
guardian_angel
 
Posty: 1692
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 08:22
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez chrom » poniedziałek, 23 maja 2011, 17:32

hahahahahah no niezle Pozdrawiam...
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Postprzez TasmaN » czwartek, 26 maja 2011, 14:19

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cmHK0XFCPVI&feature=player_embedded[/youtube]
TasmaN
 

Postprzez Bones » czwartek, 26 maja 2011, 14:46

Tak zwany mistrz prostej ;) Z takimi umiejętnościami to powinien jeździć co najwyżej komarkiem i to w pełnej zbroi dla własnego bezpieczeństwa :)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez chrom » czwartek, 26 maja 2011, 15:00

Dobry jest,ale troche mu nie poszlo...
co by sie nie dzialo musisz temu sprostac
Avatar użytkownika
chrom
 
Posty: 162
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Radom

Postprzez zolwik » czwartek, 26 maja 2011, 15:03

Co tu komentować przeczytajcie tytuł ! Nie każdy był mistrzem na kolano przy pierwszej jeździe :diabel:
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez Bones » czwartek, 26 maja 2011, 17:24

Nie każdy też zaczynał od razu od R6 ;) Istnieją też słabsze i łatwiejsze w prowadzeniu sprzęty ;)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron