Kiedys to byly zloty.... ;)

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Kiedys to byly zloty.... ;)

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 23 maja 2011, 23:37

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=seR39wbofe0[/youtube]
TasmaN
 

Postprzez BiEdRoN » wtorek, 24 maja 2011, 00:18

kurde zawsze chciałem mieć taką becie :diabel:
simson s51-> gsx 600f -> gsx750f -> gsx 750f-> xciting 400i
Obrazek
Avatar użytkownika
BiEdRoN
 
Posty: 1355
Dołączył(a): środa, 25 marca 2009, 19:29
Lokalizacja: Wawa-3city-Lebork

Postprzez TasmaN » wtorek, 24 maja 2011, 00:20

biedron napisał(a):kurde zawsze chciałem mieć taką becie :diabel:



cos sie znajdzie na jakims zlocie w tym Sezonie :) :D
TasmaN
 

Postprzez plaski » wtorek, 24 maja 2011, 12:56

Ładnie witają fontanną piachu:)
Avatar użytkownika
plaski
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 31 marca 2010, 07:22
Lokalizacja: Lublin i okolice


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości