Fotki Gsxf po naparawie

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Fotki Gsxf po naparawie

Postprzez kyrtap87 » niedziela, 29 maja 2011, 10:42

wrzucam w końcu fotki po malowaniu ,dla jasności to już nie moje jajo, jeździ na moich blachach bo nie przerejestrował,jak coś to służę pomocą w malowaniu
[IMG=http://img695.imageshack.us/img695/3850/img0153rg.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://img855.imageshack.us/img855/2928/img0155v.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

[IMG=http://img222.imageshack.us/img222/2654/img0156dm.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Avatar użytkownika
kyrtap87
 
Posty: 339
Dołączył(a): środa, 22 kwietnia 2009, 21:42
Lokalizacja: Gorzyce

Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron