Kur.... Gdzie SB???

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Kur.... Gdzie SB???

Postprzez brodaty_rider » środa, 1 czerwca 2011, 17:27

Eee gdzie SB jest???
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez firefox » środa, 1 czerwca 2011, 17:34

HAHAHHAHA pewnie Tasman sie wkurwil i wywalil :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez DiElektryk » środa, 1 czerwca 2011, 18:32

się spamerzy nie mają gdzie teraz wyżywać :D
Alarmy, CB Radia, Centralne Zamki, Xenony i inne zabawki :D
KABOauto.pl
Avatar użytkownika
DiElektryk
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 1 lipca 2009, 00:11
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Bones » środa, 1 czerwca 2011, 18:35

zawsze mają chat-a do pospamowania :)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez brodaty_rider » środa, 1 czerwca 2011, 19:58

Oddajcie SB oddajcie SB! :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez slawekd » środa, 1 czerwca 2011, 20:04

Plizzz oddajcie SB
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez firefox » środa, 1 czerwca 2011, 20:05

Ja jebie, lubie bez niego nie moga zyc :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez brodaty_rider » środa, 1 czerwca 2011, 20:06

slawekd, dawaj na czata tak jak i wszyscy wbijajcie na czata! :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez x10d » środa, 1 czerwca 2011, 20:51

Moze irc? :)
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez brodaty_rider » środa, 1 czerwca 2011, 21:04

A jest tutaj irc?? :D też spoko ale tutaj jest czat więc no problem :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez x10d » środa, 1 czerwca 2011, 22:09

brodaty_rider napisał(a):A jest tutaj irc?? :D też spoko ale tutaj jest czat więc no problem :D

Nie, tutaj irca nie ma ;] To jest forum phpBB wersji Przemo.
Ale mialem na mysli po prostu zalozyc kanal na jakiejs sieci IRC i tam siedziec zamiast shoutboxa. Polaczyc irca z forum mozna latwo: zrobic na forum wejscie na 'chata' irca, bezposrednio na dany kanal.
Zazwyczaj kazdy korzysta z jakiegos komunikatora (gg, tlen, aqq, pidgin, miranda, itp - pod czym tam kto siedzi ;) ). A wiekszosc komunikatorow obsluguje protokol irca i latwiej jest sie poprzez niego komunikowac niz przez forumowego shoutboxa.
Kwestia zapodana - do przemyslenia ;)
Jakby cos, to sluze pomoca i pomyslami :)
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez brodaty_rider » środa, 1 czerwca 2011, 22:18

Pogadaj z zigim i tasiorem :D mnie pomysł się podoba :D
Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ...
brodaty_rider
 
Posty: 792
Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 10:07
Lokalizacja: siedlce

Postprzez x10d » środa, 1 czerwca 2011, 23:02

Mañana, teraz czas spac ;)
Obrazek - Suzuki GSX750F K6
Obrazek - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D GLS Long

www.spisperfum.pl
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez firefox » czwartek, 2 czerwca 2011, 00:46

Spia mieczaki :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez x10d » czwartek, 2 czerwca 2011, 07:43

firefox napisał(a):Spia mieczaki :P

Wole sie wyspac, niz potem na drodze nieprzytomnym bedac puszki nie zauwazyc :P
Avatar użytkownika
x10d
 
Posty: 448
Dołączył(a): niedziela, 10 kwietnia 2011, 00:11
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Bones » czwartek, 2 czerwca 2011, 07:51

Fire jedzie na amfie dlatego nie musi spać :)
Avatar użytkownika
Bones
 
Posty: 370
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2009, 18:19
Lokalizacja: Lisia Góra

Postprzez firefox » czwartek, 2 czerwca 2011, 09:58

Amfa jest dla dzieci, ja zapierdalam od razu w zyle koke :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 11:18

Zapomniałeś, oczywiście zupełnie przez przypadek, dodać, że ta żyła, w którą to ową kokę pompujesz, nie jest Twoja :P
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez firefox » poniedziałek, 6 czerwca 2011, 17:35

Tak, mojego avatara :P
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości