WARSZAWSKIE SPOTY Z LATANIEM BY BUDZIK

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez ruda/ » sobota, 18 czerwca 2011, 17:58

a może Sandomierz ?
ruda/
 

Postprzez ogórek » sobota, 18 czerwca 2011, 18:19

a może BUDZIK pociągniesz ludzi w strone szamanki to dobra i ciekawa traska o ile wogólę będziesz.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez firefox » sobota, 18 czerwca 2011, 18:40

Wlasnie czy to aktualne wszystko ?
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » sobota, 18 czerwca 2011, 20:04

Ja dzis sie troche pokrecilem po stolicy,zmoklem...ale jutro sie melduje :)
Chyba ze bedzie oberwanie chmury i zostane sam.Wtedy zabiore dziewczeta do siebie :diabel:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » niedziela, 19 czerwca 2011, 11:37

Ciekawe. Budzika nie bedzie, Tasmana nie bedzie, mnie w tkim razie tez nie bedzie. Kto zatem bedzie?
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » niedziela, 19 czerwca 2011, 11:57

niestety nadmiar materialu powoduje ze nie moge z wami dzis polatac, przepraszam wsyzstkich, ale zaraz po sesji sciagne was wielu na jakas dluzsza przejazdzke ;]
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez TasmaN » niedziela, 19 czerwca 2011, 15:33

Budzik napisał(a):niestety nadmiar materialu powoduje ze nie moge z wami dzis polatac, przepraszam wsyzstkich, ale zaraz po sesji sciagne was wielu na jakas dluzsza przejazdzke ;]


Kujon gawedziarz :D :P
TasmaN
 

Postprzez Gof » niedziela, 19 czerwca 2011, 18:53

Dzięki za wspólne latanie :) wrzuciłem foty tu: http://picasaweb.google.com/gophipl/Lat ... PL20110619
Gof
 

Postprzez ogórek » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:08

GOF polecieliście jeszcze gdzieś po naszym powrocie ? p.s. ty chyba bardzo lubisz zwierzęta i je fotografować :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Gof » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:21

A bo nigdy kury nie widziałem :D
Polecieliśmy po lodach na makaron ;]
Gof
 

Postprzez ruda/ » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:32

no i ja też chciałam podziękować za wspólne latanie. Do następnego ;)
ruda/
 

Postprzez Budzik » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:34

widze ze znow szamanke odwiedziliscie ;] to kto droge pamietal i prowadzil, stawiam ze Ogorek:)

aj piekna pogoda i widze ze calkeim was sporo, tylko pozazdroscic udanego "spotu".

I teraz zapowiadam wam ze po sesji jest juz zaplanowany piekny przejazd:

Warszawa->Pułtusk->Brok->Miedzna->Stara Wieś->Liw->Ossówno->Szamanka(ta opcja oczywiscie jesli beda potrzebujacy;] )->Warszawa


TRASA

Po drodze zobaczymy zamki ;]
http://zamki.res.pl/woj-mazow.htm <-zamki woj. mazowieckie
http://www.zamkipolskie.com/index.html <-wiecej info nt. zamkow/dworow/warowni

dlugosc ok 300km (czyli z takowaniem po drodze)
czas, pewnie caly dzien :)
koszta jeszce dokladnie nie znane, w miedzyczasie dowiem sie czy wstep do zamkow kosztuje itd. no oprocz paliwa to jeszce cos do zjedzenia i ewentualni szamanka
TERMIN aktualine nieznany, ale najprawdopodobniej 2-3 lub 9-10 lipiec (tak na spokojnie po moich egzmianach, abym mogl was poprowadzic:) i wyjazd pewnei ok 10-11 nanajpozniej bo 300km ze zwiedzaniem troche nam zajmie a chyba nie widzi wam sie jezdzic po nocy i pocalowac klamke w zamku bo bedzie jzu zamkniete

PS. Gof licze na Ciebie i Twoj aparat:) no na Was drodzy koledzy i koleżanki tez licze. I na kolege FireFox'a bo nie bedzie juz miale uczelni wiec bedzie mogl z nami pojchac :)
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Gof » niedziela, 19 czerwca 2011, 20:18

No chętnie ;]

Prowadził Ogórek. Byliśmy u szamanki, na zajebistych lodach i na zajebistym makaronie na Potockiej (pewnie będę tam częściej) :)

Co do trasy, zapisałem kawałek:

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 344b3686d4
Ostatnio edytowano niedziela, 19 czerwca 2011, 20:28 przez Gof, łącznie edytowano 2 razy
Gof
 

Postprzez PozytywnieZakreconyWariat » niedziela, 19 czerwca 2011, 20:56

Było sympatycznie :)
Miło było poznać tych których nie znalem,a te osoby które znalem...ujrzeć ponownie ;)
P.S
Znowu zawiodlem się na Tasmanie :mrgreen:
"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych ktorzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,majac przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"
Avatar użytkownika
PozytywnieZakreconyWariat
 
Posty: 473
Dołączył(a): niedziela, 5 kwietnia 2009, 10:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » niedziela, 19 czerwca 2011, 21:16

gof napisał(a):Co do trasy, zapisałem kawałek:

http://maps.google.com/ma...1564a344b3686d4

no rzeczywiscxie kawalek:P


Maximum speed: 166.3km/h heh a ogorek dawal rade? bo ten jego zbiornik przeciez niedomaga :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Nyuno » niedziela, 19 czerwca 2011, 21:20

Były 4 osoby wierne jego prędkości 100km/h :)
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » niedziela, 19 czerwca 2011, 21:30

gof napisał(a): Byliśmy u szamanki, na zajebistych lodach


u szamanki na lodach ? :shock:

to juz wiem co Wam tak pomaga :D :P :P :D


PozytywnieZakreconyWariat napisał(a):Znowu zawiodlem się na Tasmanie :mrgreen:


Aj low ju too :D
Nastepnym razem przegonimy porzadnie Twoje V4 :)
Ostatnio edytowano niedziela, 19 czerwca 2011, 21:32 przez TasmaN, łącznie edytowano 1 raz
TasmaN
 

Postprzez Gof » niedziela, 19 czerwca 2011, 21:38

Budzik napisał(a):
gof napisał(a):Co do trasy, zapisałem kawałek:

http://maps.google.com/ma...1564a344b3686d4

no rzeczywiscxie kawalek:P

Kawałek - bo mi się rozładowała navi :D

Maximum speed: 166.3km/h heh a ogorek dawal rade? bo ten jego zbiornik przeciez niedomaga :P

Nie no, były kawałki że lataliśmy trochę szybciej ale ogólnie to turystycznie :D

TasmaN napisał(a):
gof napisał(a): Byliśmy u szamanki, na zajebistych lodach

u szamanki na lodach ? :shock:
to juz wiem co Wam tak pomaga :D :P :P :D

Krowy pochowali to musieliśmy zadowolić się lodami :D
Gof
 

Postprzez firefox » niedziela, 19 czerwca 2011, 23:35

TasmaN napisał(a): Nastepnym razem przegonimy porzadnie Twoje V4 :)


Ze niby Ty ??? :)
Chodzi Ci o cos, [you]??
http://sqlszkolenia.pl
Avatar użytkownika
firefox
 
Posty: 2093
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » niedziela, 19 czerwca 2011, 23:44

Ostatnio edytowano niedziela, 19 czerwca 2011, 23:46 przez TasmaN, łącznie edytowano 2 razy
TasmaN
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość