BORN TO PARTY 2011

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

BORN TO PARTY 2011

Postprzez slawekd » niedziela, 26 czerwca 2011, 16:13

Czy ktoś się wybiera?

Link
Ostatnio edytowano niedziela, 26 czerwca 2011, 16:14 przez slawekd, łącznie edytowano 1 raz
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez max_kom » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:01

no Sławek zaciekawiłeś mnie - jest blisko, więc może się wybiorę prawdopodobnie w sobotę - plecaczek również wykazuje zainteresowanie.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez slawekd » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:06

Też planuje w sobotę ale podejżewam że wieczorem po 20, jak maludy pójdą spać. mam jakies 25 km
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo

Postprzez max_kom » niedziela, 26 czerwca 2011, 20:15

no ja do swoich malud może kogoś załatwię, ale chciałbym raczej wcześnie pojechać już z rana
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez marcinulus » poniedziałek, 27 czerwca 2011, 13:04

wygląda całkiem interesująco - ciekawe co na to inni paprykarze ;)
są jacyś chętni z okolic Szczecina ?
marcinulus
 

Postprzez bostea » wtorek, 28 czerwca 2011, 12:51

Kurcze, bardzo żałuję, ale mam weekend rozplanowany na styk! :? Tak więc, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć dobrej zabawy :D
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez max_kom » piątek, 1 lipca 2011, 17:39

jutro około 16.00 będę wyjeżdżał z Poznania na zlot. Jak ktoś chce można w grupie śmignąć.
Avatar użytkownika
max_kom
 
Posty: 195
Dołączył(a): środa, 27 kwietnia 2011, 15:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez david88 » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 21:45

david88
 

Postprzez slawekd » wtorek, 16 sierpnia 2011, 11:33

Jeśli nie pojade do czech to planuję się pojawić.

[ Dodano: 30-08-11, 10:25 ]
Zlot zaliczony,

Spotkałem się z forumowym kolega Olszuwy

[ Dodano: 22-06-12, 00:43 ]
Odświeżam temat
Born to party 2012

Ktoś sie wybiera. Ja planuje wstępnie pojawić się w sobote wieczorem.
Motocykle To Nie Wszystko, Ale Wszystko Bez Nich Jest Niczym....
Romet > WSK175 > CZ350 > Jawa350 > XJ900 >długo nic> GSX-F 750 > CBR1100XX
Avatar użytkownika
slawekd
 
Posty: 476
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 08:32
Lokalizacja: Borzykowo


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości