Motorowo - Paintballowo

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Motorowo - Paintballowo

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:19

Co powiecie na granie w paintball?Mam dojście do fajnego miejsca w wawce. Znam osobiście właściciela. Spoko koleś. Miejsce super - wielka hala, jest na miejscu barek, z grillem, stolikami etc. Jakby się dogadać, przyjechać na moto, postrzelać, popić i zagadam czy byłaby opcja wstawić maszynki do środka hali. Lub po prostu polatać troche a potem popykać w painta i do domku.

Imprezy firmowe również mogę pomóc załatwić. W razie co dawajcie info na PW.
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:36

a jakis szczegoly wiecej? bo wydaje sie ze pomysl super, tyklo jak narazie jest problem bo sa wakacje i ludzie powyjezdzali sobe na wczasy ;P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 11 lipca 2011, 21:46

Hala działa okrągły rok. więc na spokojnie przy dobrych chęciach damy rade.
Hala jest na Woli. Ceny uzależnione od ilości osób. Im nas więcej tym lepiej :)
Po grze jest gdzie puścić muze, zrobić grilla i się napić. Są klatki, gdzie nie raz dupy tańczyły, więc i na jakiś konkretniejszy balet się nadaje. Hala ma 12.000m2 - jest troszkę powierzchni :)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron