TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez Gof » sobota, 23 lipca 2011, 11:12
Budzik i Niuniek wczoraj mówili że by lecieli
http://www.gizycko.pl/letni-miedzynarod ... -2011.html
Ja wychodzę w piątek z roboty o 17 i mogę lecieć, przekimamy gdzieś w Giżycku i powrót w niedzielę. Pogoda nie ma wpływu. Ktoś jeszcze z Wawy się wybierze?
1. Gof
-
Gof
-
przez Budzik » sobota, 23 lipca 2011, 18:20
gof istnieje taki temat. szukaj pod
twierdza boyen zlot motocyklowy ;] i link jest do nich jakos vboyen.pl chyba
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
-

Budzik
-
- Posty: 3270
- Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
- Lokalizacja: Wwa
przez Gof » sobota, 23 lipca 2011, 18:47
A widzisz, tak to jest jak sie tylko pisze a nie czyta xD
-
Gof
-
przez Budzik » niedziela, 24 lipca 2011, 10:39
takze temat do usuniecia, ale to nei moja jurysdykcja
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
-

Budzik
-
- Posty: 3270
- Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
- Lokalizacja: Wwa
przez Gof » niedziela, 24 lipca 2011, 11:09
Eee a ty modem nie byłeś? Bo tak mi się kojarzy

-
Gof
-
przez Budzik » niedziela, 24 lipca 2011, 12:29
jestem, ale to nie moj dzial

Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
-

Budzik
-
- Posty: 3270
- Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
- Lokalizacja: Wwa
przez Gof » niedziela, 24 lipca 2011, 21:34
To niech ktoś wywali
(+ szykują się problemy z kasą więc nie wiem czy na 100% będę

)
-
Gof
-
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości