Najdłuższa wyprawa

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Najdłuższa wyprawa

Postprzez NiDeMa » piątek, 29 lipca 2011, 00:54

Panuje w przyszłym roku wybrać się na tour Europy, z Warszawy do Ceuta (kawałek Hiszpanii w Afryce północnej) potem jeżeli motocykl pozwoli powrót przez UK i Skandynawie aż do Warszawy - około 10,000 km, planuje, że będzie to 4 tygodniowy urlop).

Czy ktoś z Was zrobił coś podobnego? Jak przygotowaliście motocykl? Czy mieliście awarie po drodze?

Dla bardziej zainteresowany mam GSX750F z 99r - stan mechanik określa na dobry biorąc pod uwagę wiek.

NiDeMa
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości