TALK SHOW

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

TALK SHOW

Postprzez GRZELU » niedziela, 31 maja 2009, 15:26

Avatar użytkownika
GRZELU
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mars » niedziela, 31 maja 2009, 21:40

Ło matko ! Skąd żeś to wygrzebał ? To jest starsze od internetu hehe .
Mars
 

Postprzez GRZELU » niedziela, 31 maja 2009, 21:49

samo się znalazło. :mrgreen:
wiem ze to jest bardzo stare :roll:
Avatar użytkownika
GRZELU
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 27 marca 2009, 16:40
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości