10 zlot motocyklowy cud nad wisłą radzymin 15 08 2011

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

10 zlot motocyklowy cud nad wisłą radzymin 15 08 2011

Postprzez ogórek » poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 20:26

http://www.bitwawarszawska.pl/index.php ... okaz&id=27 kto się wybiera ręka w górę fajnie było by polecieć większą ekipą z warszawki.

Dodano: 08-08-11, 22:17
http://www.motobud.pl/ więcej o tym zlocie.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ADHD » wtorek, 9 sierpnia 2011, 10:52

ja sie pisze
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » wtorek, 9 sierpnia 2011, 11:07

a u mnie jak zwykle.... pojade.. albo nie pojade :/


Ogorek daj mi kontakt kom do siebie na PW. Pewnie w sobote z rana bede Cia lapal.
TasmaN
 

Postprzez ogórek » wtorek, 9 sierpnia 2011, 15:37

TASMAN tylko to nie jest w sobote tylko w poniedziałek wolny poniedziałek od roboty.ps.wysyłam ci mój tel na pw.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez TasmaN » wtorek, 9 sierpnia 2011, 17:20

OK, mam. dzieki.

W sob/niedziele bede skladal moto po malowaniu owiewek wiec na pon pewnie bedzie juz ki wszystko.
TasmaN
 

Postprzez tomek20 » wtorek, 9 sierpnia 2011, 19:18

Z chęcią bym dołączył tylko po pierwsze troche daleko ale to by sie przeżyło a po drugie brak funduszy spłukał mnie wyjazd na mojej suzi do CZ
tomek20
 
Posty: 13
Dołączył(a): niedziela, 29 maja 2011, 11:33
Lokalizacja: Strojec

Postprzez jurand3 » środa, 10 sierpnia 2011, 18:54

Moze uda mi sie z kumplem wpasc ale nie obiecuje - jak cos to was poprostu jakos wyszukam :)
jurand3
 

Postprzez Gof » czwartek, 11 sierpnia 2011, 11:10

Nie obiecuję na 100% ale może się bujnę.
Gof
 

Postprzez ADHD » czwartek, 11 sierpnia 2011, 18:00

gdzie sie umawiamy bo ja z zona z checia sie przejedziemy
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » czwartek, 11 sierpnia 2011, 19:36

jedziesz z plecaczkiem może ja wezmę syna czyli prędkość zgodna z przepisami ruchu drogowego :cry: myślę że możemy się spotkać modlińska stacja bp przy mac donaldzie ok.9 rano jak maż inny pomysł co do miejsca spotkania to pisz.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ADHD » czwartek, 11 sierpnia 2011, 19:55

jest oki tyle ze moj plecak nie wymieka zebys sie nie ciagnol :diabel:

[ Dodano: 12-08-11, 22:13 ]
a moze do Broku w niedziele pojedziemy i w poniedzialek wrucimy

[ Dodano: 13-08-11, 13:29 ]
stwierdzilismy z zonka ze jednak w Broku bedą bardzo podobne koszty wiec chcialem przeprosic ze mnie nie bedzie mozemy sie wymienic tel i jak bedziemy wracac to wpadniemy popołudniu
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » sobota, 13 sierpnia 2011, 12:51

ADHD napisał(a):(...)

[ Dodano: 13-08-11, 13:29 ]
stwierdzilismy z zonka ze jednak w Broku bedą bardzo podobne koszty wiec chcialem przeprosic ze mnie nie bedzie mozemy sie wymienic tel i jak bedziemy wracac to wpadniemy popołudniu


Ja swoją jeszcze tylko muszę przekonać by jedyny wolny dzień w tym miesiącu spędziła sama z synem i pewnie się wybiorę :P
Rozumiem, że miejsce i czas spotkania zaproponowane przez ogórek (BP na Modlińskiej o 9:00), są obowiązujące ?
Ostatnio edytowano sobota, 13 sierpnia 2011, 12:53 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez ADHD » sobota, 13 sierpnia 2011, 14:43

ja jade w niedziele do Broku :roll: ale dajcie nr bo jak bede wracał to zachacze chociasz jakktos chce to spoko zapraszam w niedziele 80 zl za 2 osobynockaale sa pokoje po 25 zl za osobe link http://naweekend.pl/kwatery/dg5038

[ Dodano: 13-08-11, 15:45 ]
http://www.wiktoria-brok.pl/kontakt.html
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ogórek » sobota, 13 sierpnia 2011, 18:13

ADHD daje ci swój nr tel. na pw.jak będziesz wracał to dzwoń ja napewno tom jade i będę.

Dodano: 13-08-11, 19:14
RAV miejsce spotkanie aktualne mam nadzieje że ktoś jeszcze poleci.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Gof » sobota, 13 sierpnia 2011, 18:49

Nie deklaruję się na sto pro ale postaram się być. Jak mnie nie będzie do 9 na bp to znaczy że mnie nie będzie ;]
Gof
 

Postprzez ogórek » niedziela, 14 sierpnia 2011, 19:56

sory panowie ale moja suzi odmówiła posłuszeństwa po dzisiejszej jeżdzie znowu nie chodzi mi na jednym cylindrze a więc jutro nici z mojego wyjazdu na zlot.SORY JESZCZE RAZ :cry:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez RAV » niedziela, 14 sierpnia 2011, 22:31

Ja dzisiaj miałem urodziny siostry, ale mając na uwadze jutrzejszy wyjazd po pierwszej butelce tequilki powiedziałem sobie NO :D Jutro ok 9:00 będę na BP, mam nadzieję że ktoś dołączy, jak nie to lecę sam i na miejscu mam nadzieję odnaleźć ADHD :)

pzdr. RAV.
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Gof » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 01:48

Mnie też raczej nie będzie...
Gof
 

Postprzez RAV » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 18:10

No to byłem, na BP nie zastałem nikogo więc popędziłem samotnie ku wschodzącemu słońcu- no mniej więcej :D Na zlocie spotkałem 2 jajka - żadne nie było klubowe :P i jednego imbryka.
Ktoś gdzieś pisał, że trzeba uważać na gangi 50 centymetrowych młodzieniaszków i miał rację. Nigdy nie wiadomo było skąd nagle taki pierdzipęd wyskoczy :D
Po ponad 4-ro godzinnej przejażdżce na miejscu zaprezentował się stunter13, pofikał pobrykał spalił kapcia i do domu :D
Szukałem również ADHD, ale się nie udało :D reasumując nie dane mi było poznać kogoś z gsxf.pl na tym zlocie :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 18:18

Proponuje abyscie mi na PW przesylali swoje nr kom. Glownie latanie forumowe wychodzi na duzym spontanie :) Np. wczoraj powrot o 3.00 nad ranem... Niuniek+Niunkowa, Gof i Ja... przez chwile tez Budzik+Ola.

Przy kolejnym spontanie bedziemy po prostu robic akcje SMSowa i zbierac sie na latanie.
TasmaN
 

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości