TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez lewmichal » wtorek, 30 sierpnia 2011, 08:59
Planuję wybrać się na weekend na Słowację, odwiedzić Tatralandię. Wyjazd byłby w piątek, powrót w niedzielę. Ktoś może chętny, żeby się przyłączyć? Wyjazd jeszcze nie jest na 100% pewny. Dużo zależy od pogody, jaka będzie prognozowana na weekend.
-

lewmichal
- Klubowicz

-
- Posty: 1618
- Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
- Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości