Latanie po WWA 27/09/2011

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Latanie po WWA 27/09/2011

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 26 września 2011, 20:57

No to latamy. Zbiórka o 19:15 na Bankowym pod pomnikiem - parking przy ratuszu.
W chwili obecnej około 8 maszyn. Plan:
Przejazd wszystkimi mostami w wawie i zżarcie w SPOCO LOCO na Bemowie na koniec - albo gdziekolwiek indziej :)

Plan przejazdu dopieszczę jutro ale i tak będziemy otwarci na propo :)

0694 438 154 dp mnie jak coś.

Pozdro
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » wtorek, 27 września 2011, 20:08

Byłem, wziąłem prysznic i wróciłem. Oczywiście jak dojechałem do domu to przestało padać, więc kilka kółek zrobiłem jeszcze ale jazda po kałużach to nie dla mnie :P
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez TasmaN » wtorek, 27 września 2011, 20:18

Naszla dzis ta burze w sumie nie wiadomo skad :/
TasmaN
 

Postprzez RAV » wtorek, 27 września 2011, 20:38

Masz rację.
No kurde, wreszcie udało mi się znaleźć trochę wolnego, opiekę do dzieciaka załatwiłem, "pozwolenie" od żony jest :P - lecę :!: :!: Wieczorek jak to wieczorek całkiem przyjemny. Dojechałem z tankowaniem w jakieś 15 minut pod pomnik a tam chłopaki mi mówią że jakaś burza chyba idzie bo się gdzieś tam błysnęło ......... ???? yyyyy co ? przecież jest super piękny wieczór .... co wy chcecie ..... 10 minut później stałem w kałuży, z totalnie przemoczonymi rękawicami ... szlag by to .... już se pojeździłem. Wrrrrr oczywiście powrót do domu w największą burzę, wśród ociemniałej hołoty za kierownicami puszek, która to jak tylko spadnie cokolwiek z nieba dostaje paraliżu umysłowego - pasy ? jakie pasy ! światła ? jakie światła ! jedzie się przecie nie ! ehhhhh
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez TasmaN » wtorek, 27 września 2011, 20:56

Glowa do gory :) W sobote sie szykuj na wypad do Starej Iwicznej :) Msza za motocyklistow na koniec sezonu jest.
TasmaN
 

Postprzez Majkelo » środa, 28 września 2011, 11:55

A myśmy (ci, co pozostali) wyruszyli spod Bankowego zgodnie z planem na meksykańskie żarcie z nadzieją, że się niebo wypłacze i przestanie...i przestało :)
Potem zrobilismy plan, czyli wszystkie mosty w Wawce :)
Ale ciężko było, moto mi tańczyło jak szalone, powyżej 6krpm tylne kółko tańczyło jak siemasz...

Mimo wszystko było fajnie :) I przy okazji poznałem się z kolegą RAVem ;)
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » sobota, 1 października 2011, 09:10

Majkelo napisał(a): (...)
Mimo wszystko było fajnie :) I przy okazji poznałem się z kolegą RAVem ;)



A owszem owszem bardzo miło poznać kolejnego posiadacza (trzeciego) jajka :P

[ Dodano: 01-10-11, 10:11 ]

TasmaN napisał(a): Glowa do gory :) W sobote sie szykuj na wypad do Starej Iwicznej :) Msza za motocyklistow na koniec sezonu jest.


Niestety nie mam za dużo czasu (nie mam z kim syna zostawić), ale na jakąś godzinkę - półtorej mógłbym wpaść spotkać się i pogadać. Tylko czy ktoś od nas w ogóle się wybiera ? :)
Ostatnio edytowano sobota, 1 października 2011, 09:11 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Budzik » sobota, 1 października 2011, 17:29

TasmaN, w ktora sobote, tylko nie mow ze dzis :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez RAV » poniedziałek, 3 października 2011, 08:02

Budzik napisał(a):TasmaN, w ktora sobote, tylko nie mow ze dzis :P


No niestety :P było minęło :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez TasmaN » poniedziałek, 3 października 2011, 08:05

RAV napisał(a):
Budzik napisał(a):TasmaN, w ktora sobote, tylko nie mow ze dzis :P


No niestety :P było minęło :D



no wlasnie w ta sobote :( tez nie moglem byc :(
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » poniedziałek, 3 października 2011, 08:23

TasmaN napisał(a):nie moglem byc :(
BUHAHAHAHAHA :brawo:
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gof » poniedziałek, 3 października 2011, 11:13

Tasmanero nam się starzeje :P
Gof
 

Postprzez Majkelo » poniedziałek, 3 października 2011, 18:28

Jest plan, co by jutro pośmigać po WWA - ostatnie podrygi przed lipną pogodą.
RAV, tym razem sprawdziłem pogodę :P

Planowa zbiórka pod pomnikiem na parkingu na Pl. Bankowym o 19.00

Dam znaka jak się sytuacja rozwija - ile osób będzie.

Pozdro

[ Dodano: 04-10-11, 17:53 ]
Dołącza ktoś od nas ?
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Nyuno » wtorek, 4 października 2011, 17:09

Nyuno + Plecaczek. Nie wiem gdzie tam jest pomnik na Pl. Bankowym.
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez RAV » wtorek, 4 października 2011, 17:16

Pomnik jest na samym środku placu :D Taki gościu drętwy na nim sterczy i zerka na parking :P

Ja niestety odpadam- nie mam opieki do pierworodnego :(
Ostatnio edytowano wtorek, 4 października 2011, 17:16 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez TasmaN » wtorek, 4 października 2011, 17:55

RAV napisał(a):Ja niestety odpadam- nie mam opieki do pierworodnego :(



Wyobraz sobie ze ja identycznie tak samo :)

Albo zalatwmy im jakas ciocie do zabawy na kilka godzin, coby tatusiowie mogli tak po prostu... po miescie pozapierdalac :diabel: :diabel:
TasmaN
 

Postprzez Nyuno » wtorek, 4 października 2011, 21:48

Z tym 'pozapierdalaniem' to chyba niektórzy zbyt dosłownie...
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » wtorek, 4 października 2011, 21:55

No... slyszalem wlasnie :/
TasmaN
 

Postprzez RAV » wtorek, 4 października 2011, 22:31

Coście tam narozrabiali ? wszyscy cali ?
Ostatnio edytowano wtorek, 4 października 2011, 22:32 przez RAV, łącznie edytowano 1 raz
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Majkelo » środa, 5 października 2011, 06:36

Prowadzący termin "polatać" wziął bardzo dosłownie :)
Cisnął tak, żeśmy się pogubili kilka razy... Na następne latanko z góry ustalimy, że ghost riderowanie odpada.
Majkelo
 
Posty: 160
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron