


No niestety deszcze niespokojne potargały psa... suke... i zastrajkowała. Ładowanie aku w toku... ech!!!!!!!
bostea napisał(a):A tak nawiasem, to dzisiaj looknęłam do powitalni, a tam dwóch nowych Kolegów z okolic
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości