Streetfighter z koszem???-Polak potrafi!!!

Hulaj dusza Piekła nie ma ;)

Streetfighter z koszem???-Polak potrafi!!!

Postprzez Daniel » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 21:38

Daniel
 

Postprzez tupek » wtorek, 9 czerwca 2009, 17:00

Dla pasjonatów xD
tupek
 

Postprzez Nyuno » wtorek, 9 czerwca 2009, 19:55

A ja nie rozumiem w czym problem. Kolor brzydki czy pomysł z koszem?
Obrazek
Nyuno
 
Posty: 1277
Dołączył(a): piątek, 17 kwietnia 2009, 19:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Daniel » środa, 10 czerwca 2009, 20:09

Pomysł z koszem,są motocykle do których montuje się kosze,ale to napewno nie są ścigacze,dla mnie to jest po prostu dziwna sprawa taki widok i pomysł
Daniel
 

Postprzez zolwik » środa, 10 czerwca 2009, 20:14

szkoda słów na ten patent
JA TU TYLKO SPRZĄTAM !!!
Avatar użytkownika
zolwik
 
Posty: 2115
Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 10:21
Lokalizacja: Nie daleko Gdyni

Postprzez dosiek77 » wtorek, 16 czerwca 2009, 13:01

No co można na kole polatać, a potem żonkę w koszyk i nad zalewik. A ile piwa tam się mieści :mrgreen:
Ostatnio edytowano wtorek, 16 czerwca 2009, 13:01 przez dosiek77, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
dosiek77
 
Posty: 223
Dołączył(a): niedziela, 29 marca 2009, 09:12
Lokalizacja: Wawa


Powrót do HYDEPARK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron