Wystawa Motocykli i Skuterów 2-4.III.2012 = W-wa

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Wystawa Motocykli i Skuterów 2-4.III.2012 = W-wa

Postprzez KR-Ociec » środa, 22 lutego 2012, 15:39

Jak w temacie, szczegóły:

Wystawa Motocykli i Skuterów 2-4.III.2012 = W-wa

Chyba dobre miejsce na spotkanie?
Pzdr.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez ogórek » środa, 22 lutego 2012, 15:48

ja tam będe na 100 % w sobotę.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez TasmaN » środa, 22 lutego 2012, 16:35

Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?

1. TasmaN
TasmaN
 

Postprzez ogórek » środa, 22 lutego 2012, 17:14

Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?

1. TasmaN
2. ogórek
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Pablo22 » środa, 22 lutego 2012, 20:23

szczerze mam 3 kilometry od domu do hali na marsa :P
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez pegaz » środa, 22 lutego 2012, 21:37

TasmaN napisał(a):Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?


i tak sie spoznisz :diabel:

Sobota, 3.03.12, godz. 12.00 !?

1. TasmaN
2. ogórek
3. Pegaz
pegaz
 

Postprzez moro99 » środa, 22 lutego 2012, 22:45

nie wiem czy bede na 12 ale na bank bede

1. TasmaN
2. ogórek
3. Pegaz
4. Moro
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez KR-Ociec » czwartek, 23 lutego 2012, 18:03

Małe uzupełnienie:
Polecam artykuł ze "Ścigacza" o tej wystawie; nie patrzcie na komentarze - są złośliwe :)

- http://www.scigacz.pl/Zap...erow,17743.html

Aha, wejściówka to 25 zeta na 1 dzień ! Ale można wyjść i wrócić bez "dopłaty", szczegóły w art.
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez KOSA77 » czwartek, 23 lutego 2012, 18:33

i jeszcze jedno co do dojazdu do samej hali to trzeba sie uzbroić w cierpliwość miejsc mało w koło wszystkie chodniki i trawniki zawalone i najważniejsze do tej pory nie było w obiekcie bankomatu więc pamiętajcie o gotówce . Co do samej wystawy byłem dwa razy i dwa razy wychodziłem zawiedziony po prostu nic co by nie można było w salonach zobaczyć :( żadnej atrakcji ani gwiazdy no może poza kilkoma hostessami :)
Avatar użytkownika
KOSA77
 
Posty: 98
Dołączył(a): poniedziałek, 15 czerwca 2009, 17:56
Lokalizacja: śró płd

Postprzez ogórek » czwartek, 23 lutego 2012, 18:56

ja byłem w tamtym roku i proponuje parking podziemny pod samą halą.
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez Budzik » czwartek, 23 lutego 2012, 22:28

te wystawy motocykli w warszawie to byly spoko jak ja do gimnazjum chodzlem a to wtedy wystawiali je na AWFie i potem, czyli kilka lat temu wystawa na TORWARze. Pozniej juz te wystawy byly coraz gorsze i coraz drozsze...

Byłem w zeszlym roku tu na marsa i bylem strasznie zawiedziony, nie dosc ze bylo drogo 25zl (brak znizek dla uczniow i studentow, tylko dla dzieci i to chyba do 13 roku zycia). a na samych 'targach' nie bylo kilku flagowych producentow motocykli. Kawasaki sie wystawilo i ktm chyba wogole, Suzuki bylo na pewno ale czy byla honda to nie pamietam. masa dresiwa chodzila i dzieciakow. Plakatow i darmowek malo bylo hestessy jakies takei nijakie. jedyny plus to na stoisku 'junaka'(bo jest juz chinski:/) dawali darmowe piwo, ale tylko 1...
takze na taragach mozecie zobaczyc kilka fajnych motocykli i mase chinczykow, przysiasc sie do wielu skuterow zrobionych przez male zolte raczki przymierzyc nowy kask marki TIGER.
W tym roku na pewno nie pojde na targi a na pewno nie w Polsce. U nas juz nie ma dobrych targow...
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez TasmaN » piątek, 24 lutego 2012, 09:27

bo maly byles i WSK byla dla Ciebie jak Harley Electra :P :D
TasmaN
 

Postprzez KR-Ociec » wtorek, 28 lutego 2012, 10:04

Który ma kask "SHOEI" ?

- http://www.scigacz.pl/Bez...OTEC,17764.html

Zabierzcie ze sobą koniecznie. Service - free !
Sens życia jest prosty : albo jest CZARNY albo BIAŁY ! - nic pośrodku !!!
--------------------------------------------
(KR-Ociec tel.: 509-867-657 )
Mój "imbrol" : http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/GSX-750F/131974
Avatar użytkownika
KR-Ociec
 
Posty: 2343
Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
Lokalizacja: Dębica

Postprzez pegaz » piątek, 2 marca 2012, 22:07

Niestety, jutro nie bede mogl do Was dolaczyc.
pegaz
 

Postprzez TasmaN » piątek, 2 marca 2012, 22:28

No Peeeegaz no ! :P
TasmaN
 

Postprzez TasmaN » piątek, 2 marca 2012, 22:29

Ja jutro planuje byc 12.00 (moze byc z malym poslizgiem - bo weekend :P ) .

Jesli ktos z Was bedzie to dajcie znac na kom. 532 350 104.
TasmaN
 

Postprzez moro99 » piątek, 2 marca 2012, 22:44

ja mam zamiar byc na 11 :)
Romet -> Simson SR50 - > Keeway Hacker -> GSX650F -> FJR1300
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez RAV » piątek, 2 marca 2012, 23:31

No ja dobrze przeczuwałem, żeby się nie wpisywać na sobotę. Niestety, w sobotę nie dotrę - inne plany, ale w niedzielę melduję się wraz z rodzinką na miejscu - obiecałem pierworodnemu a takich obietnic trzeba dotrzymywać :D
RAV
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 837
Dołączył(a): niedziela, 15 maja 2011, 18:12

Postprzez Piter » sobota, 3 marca 2012, 14:29

Ja też będę w niedziele jak coś to możemy się spotkać , mam zamiar być na 10
Piter
 

Postprzez NiDeMa » sobota, 3 marca 2012, 19:30

Też dojadę na około 10 lub 11... Niebieski GSX750F.
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Następna strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron