Moto niedziela BP

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Moto niedziela BP

Postprzez cookieman » niedziela, 15 kwietnia 2012, 19:11

jak w temacie ktos wie kiedy moto niedziela jest na bp w tym roku bo znalazlem takie cus
http://www.crusaderrider.pl/forum/6-imp ... dynia.html
ale to mowi ze w warszawie motoniedziela wypada w czwartek ?
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Postprzez ziomek4000 » niedziela, 15 kwietnia 2012, 19:20

z tego co dowiedziałem się na forum GS500 to BP nie planuje na ten rok akcji "moto niedziela"
Powyższy post przedstawia pogląd użytkownika w danej chwili i nie może byś wykorzystany przeciwko niemu w innym terminie oraz w innej sprawie.
Avatar użytkownika
ziomek4000
 
Posty: 1337
Dołączył(a): poniedziałek, 13 lutego 2012, 22:05
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez cookieman » niedziela, 15 kwietnia 2012, 19:24

ja tez mysle ze ten plakat to fake moze jutro podjade na bp tam gdzie organizowali i sie czegos dowiem
Avatar użytkownika
cookieman
 
Posty: 196
Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości