TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez KR-Ociec » wtorek, 17 kwietnia 2012, 16:42
To chyba dobre miejsce na spotkanie?
-
http://www.mototarg.pl/
Warszawski Bazar Motocyklowy odbędzie się 21 i 22 kwietnia 2012 na terenie Wyścigów Konnych, przy ul. Puławskiej 266.
Organizatorzy zapraszają wszystkich pragnących kupić bądź sprzedać motocykl, skuter, części motocyklowe, ubrania, oraz akcesoria.
Zapraszamy również wielbicieli militariów oraz aut zabytkowych.
Godziny otwarcia: sobota 8-18, niedziela 8-15. Bilet wstępu 12 zł.
Na miejscu możliwość skorzystanie z licznych punktów gastronomicznych.
Zapraszamy
(koniec cytatu

)
Ostatnio edytowano wtorek, 17 kwietnia 2012, 16:45 przez
KR-Ociec, łącznie edytowano 1 raz
-

KR-Ociec
-
- Posty: 2343
- Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
- Lokalizacja: Dębica
przez TasmaN » wtorek, 17 kwietnia 2012, 23:07
Ociec, bedziesz w Wawie?

-
TasmaN
-
przez KR-Ociec » środa, 18 kwietnia 2012, 07:56
W Wawie będę 9.V. na Wołoskiej na pewno i ... i wtedy mógłbym odebrać koszulki - jeżeli na ten czas będą.
Ale na MotoBazarze nie będę, niestety.
-

KR-Ociec
-
- Posty: 2343
- Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
- Lokalizacja: Dębica
przez TasmaN » środa, 18 kwietnia 2012, 08:14
Obawiam sie ze jeszcze wtedy koszulek nie bede mial... beda w produkcji. Ale daj znac jak Wawie bedziesz to sie spotkamy

-
TasmaN
-
przez KR-Ociec » środa, 18 kwietnia 2012, 12:29
Dzięki za zaproszenie

Mam do Ciebie tela, dam znać jak będę w Stolicy.
Ps.: o której zamawiasz pobudkę? - będę od 5.30

-

KR-Ociec
-
- Posty: 2343
- Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
- Lokalizacja: Dębica
przez TasmaN » środa, 18 kwietnia 2012, 14:16
a teraz zobaczylem dopiero ze to srodek tygodnia
ja po 16.00 bede free

-
TasmaN
-
przez KR-Ociec » środa, 18 kwietnia 2012, 17:22
TasmaN, przedzwonię na miejscu - pogadamy.
-

KR-Ociec
-
- Posty: 2343
- Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
- Lokalizacja: Dębica
przez firefox » czwartek, 19 kwietnia 2012, 06:41
Ja bede na bazarze w niedziele.
-

firefox
-
- Posty: 2093
- Dołączył(a): niedziela, 22 marca 2009, 07:29
- Lokalizacja: Warszawa
przez GandalfB » sobota, 21 kwietnia 2012, 12:47
Byłem, właśnie wróciłem, żadnego jajka oprócz mojego

GSX 750 F, '01r.
-

GandalfB
-
- Posty: 53
- Dołączył(a): piątek, 18 września 2009, 09:48
- Lokalizacja: Warszawa
przez cookieman » sobota, 21 kwietnia 2012, 13:21
teraz pytanie kto do mnie dzwonił dzisiaj i pytał czy latam i lece na moto bajzel bo zmieniłem telefon i nawet niewiem z kim gadałem
-

cookieman
-
- Posty: 196
- Dołączył(a): niedziela, 19 kwietnia 2009, 07:40
- Lokalizacja: Warszawa - Jelonki
przez lenar » sobota, 21 kwietnia 2012, 13:32
ja się wybieram jutro, jbc mój tel 792 234 987
-
lenar
-
- Posty: 282
- Dołączył(a): niedziela, 19 grudnia 2010, 23:02
- Lokalizacja: podkowa leśna
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości