Warszawa Lublin Warszawa sobota 28 kwietnia

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Warszawa Lublin Warszawa sobota 28 kwietnia

Postprzez NiDeMa » czwartek, 26 kwietnia 2012, 20:07

Ktoś ma ochotę jechać? wyjazd około 930 i powrót wieczorem... Tak pozwiedzać :-)
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez Budzik » czwartek, 26 kwietnia 2012, 20:13

29 KWIECIEŃ - TERMIN POTWIERDZONY W 100%
I TURA w godzinach 9.00-14.00 ( cena 60 - 100 zł )
II TURA w godzinach 14.00-19.00 ( cena 60 - 80 zł )

to jesli chodzi o TOR w LUBLINIE i jazdy ktore mozna na nim odbyc. moze polaczcie to w 1 calosc, wyjazd o tej 9,30. dojedziecie zjecie cos pozwiedzacie i na ta 2 ture pojezdzic po torze (nie trzeba byc dokladnie na 14 i nie trzeba jezdzic do 19)
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez NiDeMa » czwartek, 26 kwietnia 2012, 20:16

Chciałbym w niedziele ale od pół roku czekam na odbiór swojego skutera z serwisu i mechanik twierdzi że tym razem będzie gotów.
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez lewmichal » piątek, 27 kwietnia 2012, 07:13

Kurna polatałbym z Wami, ale weselicho mam.
A może przyjedziecie 2 maja? Będzie wtedy szkolenie na torze w pierwszej części dnia. Będzie pare osób z forum z lubelskiego. Większą grupą byśmy się spotkali?
Ostatnio edytowano piątek, 27 kwietnia 2012, 07:29 przez lewmichal, łącznie edytowano 1 raz
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez lewmichal » piątek, 27 kwietnia 2012, 07:30

Miałem na myśli 1 maja.
Serwisowanie motocykli szosowych

Crashpady do GSXF

https://www.garazcudow.pl/
Avatar użytkownika
lewmichal
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1618
Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2010, 18:04
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Postprzez NiDeMa » piątek, 27 kwietnia 2012, 08:57

2 maja to też myśl... Zobaczymy...
NiDeMa
-TW 99-
NiDeMa
 
Posty: 118
Dołączył(a): czwartek, 19 maja 2011, 19:19
Lokalizacja: Warszawa (Taipei)

Postprzez ADHD » wtorek, 1 maja 2012, 16:08

ale zajefainy wyjazd a moja rf u mechanika znowu cos padło :cry:
ADHD
 
Posty: 99
Dołączył(a): sobota, 30 lipca 2011, 05:33
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość