Plan na chwile obecna WYGLADA TAK
Chcialbym wyruszyc 23.06
jakby ktos byl zainsteresowany to zapraszam
Jak ktos ma jakies fajne niedrogie noclegi w tych miejscowosciach (lub moze chcialby mnie ugoscic
moro99 napisał(a):Czesc Planuje sobie urlopchcialbym pojezdzic troche po Polsce (bo malo znam
)
Plan na chwile obecna WYGLADA TAK
Chcialbym wyruszyc 23.06Chce zrobic tak zeby sie zatrzymywac na 1 dzien w danej miejscowosci (pozwiedzac przespac sie) i ruszyc dalej.
jakby ktos byl zainsteresowany to zapraszam- oczywscie dolaczenie sie gdzies w polsce mozliwe (czy chociazby przejechanie sie wspolnie.
Jak ktos ma jakies fajne niedrogie noclegi w tych miejscowosciach (lub moze chcialby mnie ugoscic) to smialo piszcie
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości