Kto jedzie na EXTREMIZER MOTOR SHOW

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Kto jedzie na EXTREMIZER MOTOR SHOW

Postprzez SuzukaGSXF » środa, 23 maja 2012, 18:14

Jestem chetny na wyjazd. Dołącze sie do bardziej zorganizowanej grupy. Wiecej na temat imprezy http://www.bmw-klub-ostrowiec.pl/printv ... 11&start=0 oraz strona główna http://www.extremizer.pl/ems/index.php/site przenocowac by mozna na zlocie http://www.zlotymotocyklowe.pl/zlot/121 ... chine.html. Co wy na to.. Była by okazja was w koncu poznac bo jak narazie byłem tylko aktywny na forum. Pozdrawiam

[ Dodano: 23-05-12, 22:46 ]
Naprawde nikt sie nie wybiera?

[ Dodano: 24-05-12, 20:12 ]
Normalnie nie wierze. Chetni wszyscy jak cholera.
SuzukaGSXF
 

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości