Obstawa na ślub ;)

TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE

Postprzez Pablo22 » piątek, 1 czerwca 2012, 19:43

haha akcja z korkiem oleju to nie był koniec moich przygód w drodze powrotnej, potem na Wisłostradzie owiewka z lampą mi się odkręciła i budzik zastosowałem twój sposób na dębowe wtyczki haha dopiero jak wróciłem do domu przypomniałem sobie że wczoraj z serwisu motocykl odebrałem i pewnie tam nie poodkręcali ...
suzuki rm 250 > gsxf 600
Pablo22
 
Posty: 54
Dołączył(a): środa, 4 stycznia 2012, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Budzik » piątek, 1 czerwca 2012, 19:55

Pablo22, jest przygoda jest zabawa :d ale teraz masz wood-line. motocykl wykonczony w drewnie :D
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez bostea » piątek, 1 czerwca 2012, 20:21

To ja poproszę jakąś małą fotorelację :D Plus ekstra fotkę Panny Młodej (chcę zobaczyć jaką miała kieckę!) :mrgreen:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Gof » piątek, 1 czerwca 2012, 20:25

Wrzucamy na ftpa :P
Gof
 

Postprzez Budzik » piątek, 1 czerwca 2012, 20:25

bostea, miała biała kiecke!

fotorelacja bedize jak wytrzezwieja :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez mizzar » sobota, 2 czerwca 2012, 23:00

Wow, widzę, że ominęły mnie niespodzianki:). Dzięki chłopaki, było świetnie. Sam się zastanawiam, kto miał większą frajdę z tej obstawy: My, czy Pan Młody:)
Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez TasmaN » sobota, 2 czerwca 2012, 23:08

OK, naFTPa wrzucilem i ja :)

Gof, z tej kamerki cos nagrales czy tylko ten zadek starszej Pani co stala przed Twim moto? :D
TasmaN
 

Postprzez Budzik » niedziela, 3 czerwca 2012, 11:23

TasmaN, nie iwemw ktore to twoje a ktore gofa, aczkolwiek nie widze zadnych nowych :P
Na granicy przyczepności uciekamy codzienności
Avatar użytkownika
Budzik
 
Posty: 3270
Dołączył(a): wtorek, 13 kwietnia 2010, 16:39
Lokalizacja: Wwa

Postprzez TasmaN » niedziela, 3 czerwca 2012, 11:52

achaaa... bo my sobie jeszcze wtedy przez bluetooth przeslalismy na komorkach wiec mamy te same dane :D
TasmaN
 

Postprzez Gof » niedziela, 3 czerwca 2012, 19:27

To macie trochę filmów, wyszły długie, bo nie cięte w żaden sposób :P

Wyjazd ze stacji, przejazd pod kościół i ustawianie szyku:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fgFwb7BAJoQ[/youtube]

Wyjście pary młodej i gości:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TH34ZNcHqjs[/youtube]

Jak ktoś wytrwa bez przewijania do końca to niech napisze, ja nie oglądałem jeszcze całości :D
Gof
 

Postprzez TasmaN » niedziela, 3 czerwca 2012, 21:32

gof napisał(a):Jak ktoś wytrwa bez przewijania do końca to niech napisze, ja nie oglądałem jeszcze całości :D


Sezon 2 :) Czerwona miniowka rzadzi :) :) :diabel:
TasmaN
 

Postprzez moro99 » niedziela, 3 czerwca 2012, 21:45

musicie podawac dokladnie minuty :P
Avatar użytkownika
moro99
 
Posty: 1207
Dołączył(a): piątek, 23 grudnia 2011, 13:03
Lokalizacja: w-wa - centrum

Postprzez mizzar » piątek, 8 czerwca 2012, 09:16

Avatar użytkownika
mizzar
 
Posty: 292
Dołączył(a): sobota, 25 września 2010, 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bostea » piątek, 8 czerwca 2012, 12:16

Drewniany korek - zajefajny!!!
Bardzo fajnie żeście ustawili maszyny :D A ostatnia fotka - jaka szczęśliwa i bogata :diabel:
BoSte@
Avatar użytkownika
bostea
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 859
Dołączył(a): czwartek, 24 czerwca 2010, 18:31
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Dariusz85 » wtorek, 12 czerwca 2012, 13:18

Hej, dzięki wszystkim za przybycie, sorki, że na razie lekko nieobecny ale musze wrócić do świata żywych po slubie. Jak się trochę ogarnę to wrzuce swoje fotki od fotografa ;) a na pewno będą fajne ;)

Pozdro!!!
Dariusz85
 

Postprzez ogórek » wtorek, 12 czerwca 2012, 16:00

to super czekamy na foty :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Postprzez ogórek » poniedziałek, 16 lipca 2012, 19:21

DARIUSZ 85 wrzuć fotki,imbryka sprzedałem więc chętnie bym popatrzył na niego w miłym towarzystwie. :mrgreen:
Nie marnujcie ani chwili, kupcie SUZI róbcie whellie!
Avatar użytkownika
ogórek
Klubowicz
Klubowicz
 
Posty: 1794
Dołączył(a): piątek, 26 listopada 2010, 18:46
Lokalizacja: warszawa bemowo

Poprzednia strona

Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości