TYLKO: informacje, umawianie się, propozycje...
Do relacji z wypraw itp. jest Dział FOTORELACJE
przez KR-Ociec » czwartek, 7 czerwca 2012, 23:15
Czołem, całkiem niedaleko bo raptem ok 160 km od Rzeszowa w Iłży koło Ostrowca Świętokrzyskiego w dniach 15-17 czerwca ma odbyć się zlot, .... , pozdrawiam.
Link do plakatu
http://www.zlotymotocyklo...plakatmaly2.jpg
(
cytat - autor: Kapsel -P2K - Wysłany: Dzisiaj 0:00 II Ogólnopolski zlot motocyklowy "Moto korony" w Iłży )
-

KR-Ociec
-
- Posty: 2343
- Dołączył(a): środa, 6 lipca 2011, 16:02
- Lokalizacja: Dębica
Powrót do Zloty, podróże, wyprawy, wspólne latanie...
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości